Сергей Борщевский
Сергей Борщевский
Писатель и дипломат, эксперт Центра исследования России

Блог | Сергей Борщевский: Господин Шольц, кто вам сказал, что кто-то будет заключать мир с Путиным?

Господин Шольц, кто вам сказал, что кто-то будет заключать мир с Путиным?

Представниця уряду ФРН Крістін Гоффман повідомила, що федеральний канцлер Олаф Шольц контактує з Путіним заради можливих переговорів у майбутньому про закінчення війни.

Видео дня

Пане Шольце, тільки не ображайтеся: звідки ви взяли, що хтось вестиме переговори з Путіним? Ви справді так вважаєте? Не гайте часу, згадайте, як скінчилася Друга світова війна.

Гітлер не підписував акту про капітуляцію. За офіційними даними, не дожив, хоча щодо його долі існують й інші версії.

Акт підписав начальник Оперативного штабу генерал-полковник Альфред Йодль, що не завадило йому згодом постати перед Нюрнберзьким трибуналом, бути засудженим до страти і повішеним.

Держави, які були спільниками нацистської Німеччини у Другій світовій війні, підписали в 1947 році Паризькі мирні договори.

Але знов-таки, хто підписував?

Муссоліні 1945 року був захоплений і страчений італійськими партизанами.

Румунський диктатор Антонеску під час перевороту 1944 року був заарештований як воєнний злочинець і за вироком народного трибуналу страчений 1946 року співвітчизниками. 

Найбільше пощастило угорському диктатору Горті, який за кілька днів до закінчення війни здався американцям, а ті, не вважали його воєнним злочинцем, тож на Нюрнберзькому процесі Горті виступав як свідок. Але й Паризький договір від імені Італії підписував не він.

Ще невідомо, якою буде доля Путіна. Та головне інше: ні з нацистською Німеччиною, ні з її спільниками переговорів не вели. Вони підписали документи, підготовлені переможцями.

Так має бути і цього разу. Умови закінчення війни повинні опрацювати Україна та її союзники у Рамштайнському форматі.

Тож не варто гаяти часу на розмови з Путіним.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...