УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Геннадий Кривошея
Геннадий Кривошея
Член Антикоррупционного совета при Минобороны, Глава Общественного совета при КГГА

Блог | Агентство по вопросам тыловых закупок: прозрачность, качество и поддержка отечественного производителя

Агентство по вопросам тыловых закупок: прозрачность, качество и поддержка отечественного производителя

Первые результаты работы Агентства по вопросам тыловых закупок – DOT – Государственный оператор тыла будет виден уже в первом квартале 2024 года. От этих результатов будет зависеть многое…

Видео дня

На прошлой неделе 18 декабря состоялась презентация работы Агентства с участием Министра Рустема Умерова и Главнокомандующего Валерия Залужного.

Далее текст на языке оригинала

Презентація буда стислою і несла в собі лише основні меседжі та посилання для учасників ринку.

Ідея створення єдиного оператора з питань тилових закупівель спрямована на проведення відповідних закупівель харчування, одягу, паливно-мастильних матеріалів та медичних засобів за більш прозорими правилами з дотриманням відповідних стандартів НАТО (за зразком роботи агенцій в інших країнах Альянсу).

Маю зазначити, що підготовка цього проєкту розпочалася ще при міністрі Олексії Резнікові.

Звичайно ми з колегами по Громадська антикорупційна рада при МОУ очікуємо лише позитивного результату, особисто приймаємо участь у відповідних робочих нарадах та надаємо відповідні консультації щодо питань дотримання антикорупційної політики. І дуже хочемо бути впевнені в тому, що нас чують.

Агентство по вопросам тыловых закупок: прозрачность, качество и поддержка отечественного производителя
Агентство по вопросам тыловых закупок: прозрачность, качество и поддержка отечественного производителя

Я особисто очікую від Агенції:

1. Прозорості та відкритості. Зробити максимально прозорими закупівлі через систему Прозоро, для відповідного громадського контролю, за виключенням чутливої інформації, яка має бути прихована. І звичайно ніяких прямих договорів!!!

2. Чітке узгодження плану закупівель з військовими. Купувати потрібно лише необхідне, а не товар, який потім роками лежить і псується на складах. Агенція має вийти на рівень планування по окремим групам товарів від 1 до 3 років, що забезпечить і якість, і ціну, і стабільність в постачанні продукції.

3. Ціна - якість. Вважаю це один із найважливіших пунктів. Адже дешевий товар не може бути якісним. Під час закупівель потрібно на це також звертати увагу. Співпраця Агентства з Центральним управлінням якості та Управлінням безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини МОУ має бути досить серйозною. Потрібно відрегулювати нормативну базу, щоб забезпечити оперативність реагування.

4. Купуємо українське. Маємо максимально підтримувати українського товаровиробника. Налагодити тісну співпрацю з відповідними галузевими асоціаціями. Це буде хороша підтримка економіки України. Співпрацюючи з українським виробником можна легко забезпечити відповідне планування.

5. Постійна звітність перед громадськістю. В Агенції має бути створений незалежний орган з представників антикорупційних організацій із залученням представників Антикорупційної ради. Це забезпечить відповідну довіру і суспільства і міжнародних партнерів.

Отож, очікуємо ефективної і результативної роботи Агенції, яка є дуже важливою для отримання Перемоги!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...