newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Зять Черновецького сховався від кримінальних справ в Італії

234
Зять Черновецького сховався від кримінальних справ в Італії

Проти В'ячеслава Супруненка, зятя мера Леоніда Черновецького, порушено кримінальні справи щодо приватизації майна. Про це повідомили джерела в силових структурах. Сам Супруненко вже кілька місяців перебуває в Італії. У пресі з'явилася інформація про те, що він нібито перебуває в розшуку в Інтерполі. Проте в самій організації цього не підтвердили.

Видео дня

На 31 березня запланований звіт голови КМДА Олександра Попова на сесії Київради, який вже кілька разів відкладався. За словами джерела у правоохоронних органах, Попов на засіданні може озвучити інформацію про порушені справи проти Супруненка.

Супруненко є депутатом Київської міської ради від "Блоку Леоніда Черновецького", членом постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку. Він одружений із донькою Леоніда Черновецького – Крістіною. Має трьох дітей. Його рідний брат – Олександр Супруненко – є народним депутатом Верховної Ради від Партії регіонів (номер у списку - 145).

Нещодавно суд забрав у компанії "Новий регіон", яку пов’язують із В'ячеславом Супруненком, пакет акцій ВАТ "Київгаз" та "Київхімволокно", та повернув їх громаді Києва. Також місто відновило контроль над ВАТ "АК Київводоканал", ХК "Київміськбуд" та АТ "Київенергохолдинг".