newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Заходу України загрожує підтоплення

276
Заходу України загрожує підтоплення

Через підйом рівня води у річках Західної України, спровокований сильним похолоданням, рятувальники оголосили штормове попередження. Про це повідомили в прес-центрі МНС України.

Видео дня

"У результаті значного похолодання на річках західних і північних областей України 14-18 лютого очікується посилення льодоутворення, льодохід, встановлення льодоставу, підйом рівня води вище звичайного", - зазначено в повідомленні.

Крім того, у річках басейну Прип'яті (Волинська, Рівненська обл.) рівень води підвищиться на 0,1 - 0,3 м, тут вода буде триматися на високих відмітках з подальшим затопленням сільгоспугідь та перевищенням позначок часткового затоплення будинків, господарських об'єктів у окремих населених пунктах Волинської та Рівненської областей.

Також у річках басейну Дністра (Тернопільська, Хмельницька, Вінницька обл.), басейну Західного Бугу, річках басейну Прип'яті (Тернопільська, Хмельницька, Житомирська обл.) підйом рівня води очікується на 0,1-0,5 м.

За повідомленням МНС, також рівень води підніметься на 0,5-1,5 м на річці Дністер на ділянці Галич - верхів'я Дністровського водосховища.