newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Ями на дорогах обійдуться "Київавтодору" в 92 млн грн

207
Ями на дорогах обійдуться 'Київавтодору' в 92 млн грн

Комунальна корпорація «Київавтодор» має намір відремонтувати в ході ямкового ремонту 500 тис. кв. м доріг столиці. Про це повідомив генеральний директор підприємства Георгій Глінський.

Видео дня

Він також зазначив, що корпорація вже біля місяця веде ямковий ремонт.

«Ми вже працюємо більш як місяць. Ми почали навіть коли було холодно. Коли утворилися ями, ми почали їх ремонтувати, щоб не допускати їх розповзання, але не гарячим асфальтобетоном, як у теплу погоду, а холодним», - сказав Гергій Глінський.

Він зазначив, що корпорація вже відремонтувала близько 14 тис. кв. м дорожнього полотна по всіх районах Києва, додавши, що завершити ремонт корпорація планує до кінця травня.

«На сьогодні 14 тис. кв. м у всіх районах уже відремонтували. Цього року ми плануємо до Великодня основні наші магістралі відремонтувати й почистити. До проводів, наступний тиждень після Великодня, ми хочемо під'їзні дороги до цвинтарів відремонтувати. До 9 травня ми закінчимо ямковий ремонт на всіх основних дорогах міста Київ. До 31 травня ми закінчимо фактично всі», - додав Гергій Глінський.

Він також зазначив, що оцінює ямковий ремонт 500 тис. кв. м дорожнього полотна на суму порядку 92 млн гривень.

«Київавтодор» оцінює капремонт доріг у 2011 році в 65 млн гривень.

У міськбюджеті на 2011 рік, прийнятому 30 грудня 2010 року, на транспорт, дорожнє господарство, зв'язок, телекомунікації й інформатику передбачено 376,18 млн гривень.

Наприкінці листопада 2010 року «Київавтодор» оцінив ремонт доріг у Києві в 1 млрд гривень.