newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Виплати вкладникам "Родовід банку" почнуться в кінці квітня

192
Виплати вкладникам 'Родовід банку' почнуться в кінці квітня

Виплати вкладникам "Родовід банку" почнуться в кінці квітня 2011 р. Про це на прес-конференції заявив заступник голови Національного банку України (НБУ) Ігор Соркін. "Потрібно нам до місяця, щоб організувати процес (перенесення реєстру вкладників "Родовід Банку" в "Ощадбанк"). В кінці квітня почнуться виплати за "Родовід банк", - заявив Соркін, додавши, що "Ощадбанк" готовий виплачувати вкладникам готівкою або ж укласти договір про розміщення депозиту в "Ощадбанку".

Видео дня

Він підкреслив, що відсотки по внесках будуть виплачуватися повністю, по тій ставці, яка була в "Родовід банку" на момент укладення договору, і в тій валюті, в якій розміщувався депозит. Крім того, штрафи до вкладників, достроково розірвавших депозитний договір, застосовуватися не будуть.

Соркін підкреслив, що на сьогодні сума виплат вкладникам "Родовід банку" складає близько 1 млрд грн. "На сьогодні, термін дії договорів закінчився, ми підрахували суму - договори, які закінчилися, і потрібно зараз виплачувати гроші, не укладаючи нових договорів - це сума близько 1 млрд грн", - зазначив він.

Коментуючи можливість отримання вкладів вкладниками "Родовід банку", які в силу тих чи інших причин не можуть прибути у відділення "Ощадбанку" для отримання коштів, Соркін зазначив, що будуть створені мобільні групи, які будуть відвідувати таких людей вдома, і виплачувати гроші за пред'явленням паспорта, ідентифікаційного коду та договору про підписання депозиту в "Родовід банку".

Також Соркін додав, що з сьогоднішнього дня картки "Родовід банку", в тому числі зарплатні, будуть заблоковані. Він зазначив, що гроші можна отримати на руки у відповідних відділеннях банку. За словами заступника голови НБУ, зарплатні картки будуть розблоковані після узгодження з "Ощадбанком" основних моментів з передачі реєстру вкладників.

У свою чергу голова правління "Ощадбанку" Сергій Подрєзов заявив, що станом на 31 березня банк почав процедуру отримання реєстру вкладників з "Родовід банку". "Протягом найближчих трьох днів - п'ятниця, субота, неділя - ми повинні будемо попередньо розформувати по відділеннях "Ощадбанку" вкладників з їх прив'язкою до місця видачі вкладів. Ми попередньо плануємо, що буде брати участь 450 відділень "Ощадбанку" і їх, за необхідності, буде більше. Основний упор "Ощадбанку" йде на Київ - 130 відділень", - заявив Подрєзов.

Він додав, що з 4 квітня почне свою роботу call-центр для вкладників "Родовід банку". Подрєзов також підкреслив, що великі внески (понад 150 тис. грн) будуть виплачуватися або відразу, або ж буде переукладатимуться договір про депозити, додавши, що на сьогодні налічується 240 тис. вкладників "Родовід банку".