newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Реприватизації в Україні не буде - депутат ПР

219
Реприватизації в Україні не буде - депутат ПР

Народний депутат, представник фракції Партії регіонів, Олексій Плотніков заявив, що зараз в Україні відбувається «залишкова приватизація».

Видео дня

Коментуючи приватизацію «Укртелекому» за 10 млрд грн, пан Плотніков зазначив: «Дійсно, якби це був 1995, 1998 чи 2001 рік, тут можна було б вести мову, що можна його було приватизувати за якусь більшу суму. Але, якщо подивитися на те, що відбувається у сфері телекомунікації, то це аж ніяк не є якимсь передовим підприємством. Більш активно працюють щодо послуг і всього іншого стільникові компанії… На жаль, ця компанія не є взірцем переозброєння, новітніх технологій, вона не є у перших лавах науково-технічного прогресу. З цієї точки зору, на жаль для країни, ця сума — це реалістична сума».

Відповідаючи на запитання, чому українські платники податків не можуть дізнатися, хто ж є справжнім власником "Укртелекому", пан Плотніков заявив, що відповідь на це питання його не цікавить. «Запитайте у Фонду державного майна… У мене немає цікавості хто, і з ким, і де… Приватизували? І слава Богу, що приватизували! Для мене головне, що гроші отримані, "Укртелеком" — приватизований. Фонд держмайна вважає, що там нормальні, прозорі власники», — відповів він.

Пан Плотніков також виключив, що в країні найближчим часом можуть відбутися значні реприватизаційні процеси. «Досвід 2005 року із «Криворіжсталлю» — поганий досвід. При тому, що там була інша сума, при тому, що там більше було надходжень, але сам факт реприватизації такого вагомого об’єкту, він завдасть більше шкоди, ніж конкретне математичне вишукування прибутку від реприватизації. Переляк інвесторів — це більша шкода, ніж відібрати, перепродати, і отримати додатковий прибуток», — вважає політик.