newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Кучма не визнає доказом плівки Мельниченка

231
Кучма не визнає доказом плівки Мельниченка

Екс-президент Леонід Кучма не визнає плівки Мельниченка доказом у кримінальній справі, порушеній стосовного нього Генпрокуратурою.

Видео дня

Про це заявив екс-президент перед тим, як зайти до головного слідчого управління Генеральної прокуратури, куди був викликаний в середу зранку.

За словами Леоніда Кучми, за останні роки нічого нового у слідства не могло з'явитись.

"Окрім плівок, які як ви самі розумієте, не можуть бути доказом", - додав він.

На запитання про те, що напередодні перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін заявив, що плівки Мельниченка долучені до справи як речовий доказ, він відповів: "Це хто сказав? Він так хотів би".

За словами Леоніда Кучми, він дізнався про порушення кримінальної справи зі ЗМІ. "Як сніг з ясного неба. Я, як і ви, дізнався про справу з засобів масової інформації", - сказав екс-президент.

Нагадаємо, 22 березня заступник генпрокурора Ренат Кузьмін офіційно повідомив про порушення кримінальної справи проти Леоніда Кучми стосовно вбивства журналіста Георгія Гонгадзе, а також викрадення і побиття журналіста Олексія Подольського. Ренат Кузьмін також заявив, що плівки Миколи Мельниченка визнані речовим доказом у справі колишнього президента Леоніда Кучми.

Екс-майор Державної служби охорони Микола Мельниченко, автор скандально відомих записів, нібито зроблених у кабінеті тодішнього Президента Леоніда Кучми, заявив, що готовий до очної ставки з екс-президентом.

Адвокат вдови Гонгадзе заявляє, що наказ екс-президента Леоніда Кучми про вбивство Георгія Гонгадзе повинен кваліфікуватися за статтею Карного кодексу про вбивство. А мати журналіста вважає, що українські політики кримінальною справою щодо вбивства її сина тримають один одного на гачку і "маніпулюють трупами".

Не вірить у те, що справа проти Леоніда Кучми закінчиться покаранням екс-президента лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко. Порушення справи проти екс-президента вона назвала "блефом та показухою".