newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Мельниченко: У Кучми є аргументи, якими він хоче шантажувати Януковича

747
Мельниченко: У Кучми є аргументи, якими він хоче шантажувати Януковича

Микола Мельниченко вважає, що Леонід Кучма відтерміновує очну ставку, щоб дочекатися повернення Віктора Януковича з-за кордону і шантажувати його.

Видео дня

Екс-майор держохорони Микола Мельниченко вважає, що екс-Президент Леонід Кучма збирається шантажувати чинного Президента Віктора Януковича.

Як він заявив, Леонід Кучма уникає очної ставки, щоб дочекатися повернення Віктора Януковича з-за кордону і зустрітися з Президентом особисто.

"Леонід Кучма будь-якими шляхами затягує проведення очної ставки, щоб особисто зустрітися з Януковичем найближчими днями і шантажувати Януковича", - заявив Микола Мельниченко.

"У Кучми є деякі аргументи, якими він хоче шантажувати Януковича, щоб Янукович дав вказівку щодо припинення слідчих дій, зокрема, і очних ставок. Щоб слідство "спустити на гальмах", - стверджує екс-майор держохорони.

"Саме для цього Кучма ігнорував попередження, що слідчі дали йому ще у понеділок", - додав він.

За словами Миколи Мельниченка, ще у понеділок слідчі Генпрокуратури попереджали Леоніда Кучму, що його адвокат Ігор Фомін може бути відсторонений від справи через те, що він у 2003 році мав стосунок до захисту екс-генерала міліції Олексія Пукача, який є фігурантом карної справи, порушеної зараз у відношенні екс-Президента.

Як відомо, у середу, 30 березня, очна ставка між миколою Мельниченком і Леонідом Кучмою вчергове не відбулася. Як пояснив Леонід Кучма, очну ставку перенесли на його прохання на наступний тиждень у зв'язку з тим, що ГПУ відсторонила від справи його українського адвоката Ігора Фоміна, і один адвокат (американський) не встиг з усім ознайомитися.