newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Бродський: підприємців не штрафуватимуть за невчасно поданий звіт

231
Бродський: підприємців не штрафуватимуть за невчасно поданий звіт

За прострочення здачі декларації з податку на прибутки фізичних осіб підприємців не штрафуватимуть. Про це заявив Урядовий уповноважений з питань дерегуляції господарської діяльності Михайло Бродський. До кінця робочого дня податкова адміністрація розішле інспекціям відповідне роз’яснення.

Видео дня

«Щойно говорив із заступником голови Державної податкової служби Сергієм Лекарем. Протягом найближчих години-двох всім податковим інспекціям буде надіслано роз’яснення, що вони не матимуть права штрафувати підприємців за невчасно подану декларацію з податку на доходи фізичних осіб. Навіть на одну гривню», – написав у своєму блозі Бродський.

«Якщо когось з вас оштрафують, звертайтеся особисто до мене. Потім вам податківці самі принесуть цей штраф, віддадуть та вибачаться», – звернувся Урядовий уповноважений з питань дерегуляції до підприємців.

Водночас він нагадав, що, згідно із Податковим кодексом, за порушення податкового законодавства, допущені за період з 1 січня до 30 червня 2011 року, накладатимуться штрафи у розмірі не більше 1 гривні за кожне порушення.