newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Бродський: бізнес зараз може допомогти сам собі

315
Бродський: бізнес зараз може допомогти сам собі

Михайло Бродський закликав бізнес долучитися до аналізу рішень, ухвалених органами місцевого самоврядування. Із такою пропозицією до підприємців він звернувся у своїй статті для інтернет-видання «Обозреватель».

Видео дня

«Панове підприємці, у вас з’явилась можливість допомогти самим собі! Хочете комфортних умов для ведення бізнесу, хочете, щоб у вас не вимагали незаконних дозволів чи погоджень, хочете прозорих правил? Все у ваших руках», – підкреслив Бродський.

Урядовий уповноважений з питань дерегуляції господарської діяльності нагадав, що на виконання закону «Про прискорений перегляд регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами місцевого самоврядування» по всій країні працюють робочі комісії, які аналізують відповідну документацію. Не менше половини членів таких комісій складають представники бізнесу, об’єднань роботодавців та споживачів, а також наукових установ.

«Для бізнесу зараз головне – не мовчати. Навіть, якщо ви не встигли увійти до складу робочих комісій, все рівно можете повідомляти їм про рішення органів місцевого самоврядування, які псують вам життя. Або можете писати мені на блог. Але не стійте осторонь, допомагайте. Ви перші, хто має бути зацікавлений у перегляді нинішньої ситуації», – звернувся Бродський до представників бізнесу.

Перегляд документів, які змінюють умови для ведення бізнесу, триватиме до 11 квітня. До цього часу сільські, селищні та міські голови, а також ради різних рівнів мають змінити чи скасувати ті свої рішення, які суперечать законодавству і погіршують умови ведення бізнесу.