newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Бригинець: лише національний прапор і герб повинні стати символами всіх святкувань

279
Бригинець: лише національний прапор і герб повинні стати символами всіх святкувань

Традиційно в Києві під час святкування великих свят виникає чимало конфліктів через те, що громадськість використовує символіку неіснуючих держав. Київрада повинна вчинити так, як і міські ради деяких інших міст і заборонити використовувати символіку неіснуючих держав. Про це заявив депутат Київської міської ради від Олександр Бригинець.

«Я готую звернення до всіх керівників фракцій та нового секретаря Київради Г.Гереги із проханням підтримати мою ініціативу, яка сприятиме консолідації київської громади. На думку депутата, треба зробити все можливе, щоб зняти напруженість у суспільстві», - переконаний Олександр Бригинець.

На його думку, така напруженість може виникнути найближчим часом, якщо певні групи киян під час святкування 1 чи 9 травня почнуть використовувати символіку вже не існуючих тоталітарних режимів СРСР та Німеччини.

Видео дня

«У нас є національний прапор і національний герб. Саме вони повинні стати символами всіх святкувань. Я також закликаю керівників всіх політичних і громадських організацій відмовитись від використання своєї символіки під час загальноміських чи загальнодержавних свят в Києві, щоб не вносити розбрат, а навпаки сприяти консолідації суспільства», - наголосив Олександр Бригинець.