newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Адвокати Кучми наполягають на іноземній експертизі плівок Мельниченка

249
Адвокати Кучми наполягають на іноземній експертизі плівок Мельниченка

Адвокати екс-президента Леоніда Кучми запропонували залучити іноземних експертів для проведення шести фоноскопічних експертиз записів екс-співробітника президентської охорони Миколи Мельниченка. Вони подали відповідне клопотання у вівторок, 26 квітня, сказано в заяві захисту колишнього глави держави.

"Клопотання про залучення експертів подано з метою всебічного, повного і об'єктивного дослідження поставлених перед експертизами питань і для використання сучасних методик експертних досліджень", - зазначили адвокати. "Звернення захисту викликано тим, що проведені у справі експертизи не дають відповіді на принципові (ключові, очевидні) питання, і направлені на реальне забезпечення права на захист, закріпленого в статті 63 Конституції України", - сказано в заяві.

Видео дня

Адвокати пропонують залучити до експертизи Стюарта Аллена (президент і головний інженер "Лігал Сервіс Груп"), Яна П. Х. ван Санта (підрозділ біомедичних комп'ютерних наук, Центр розуміння мовлення, Орегонський університет здоров'я та науки), Дюрана Рене Бего (директор "Аудіо форензік Центр","Чарльз М. Салтер Ессоушейтс, Інк"), Френ Піацца (президент "Аудіопейнт Лтд"). Захист Кучми також нагадав про постанову слідчих Генпрокуратури про призначення комісійної міжнародної експертизи і п'яти фоноскопічних експертиз, проведення яких доручено Київському науково-дослідному інституту судових експертиз.