newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Сім'я Путіна володіє $ 130 млрд - ЗМІ

450
Сім'я Путіна володіє $ 130 млрд - ЗМІ

За даними британської газети The Sunday Times і чеської Lidové noviny, Володимир Путін за час свого керівництва Росією створив імперію вартістю 130 млрд доларів.

Видео дня

Чеська газета віддає так званому "клану Володимира Путіна" перше місце в рейтингу найбагатших сімей світу.

Як повідомляє Лівий берег, за даними британського і чеського видань, статки російського прем'єр-міністра і його рідних перевищують 130 млрд доларів, що на 56 млрд більше активів офіційного лідера рейтингу журналу Forbes мексиканського магната Карлоса Слім Елу - власника комунікаційної індустрії загальною вартістю в 74 млрд доларів. Компанії, які є власністю "клану Путіна", не належать державі, але голос Путіна є вирішальним як в адміністративних, так і у фінансових питаннях.

Чеське і британське видання пишуть, що російський прем'єр протягом усього свого перебування при владі успішно поєднував політичну діяльність із підприємницькою. Він зумів створити фінансову імперію, до управління якою залучив велику частину своїх родичів і друзів. У сімейну справу входять племінники Путіна Михайло Путін і Михайло Шеломов, дружина Володимира Путіна Людмила, його брат Ігор, кожен з яких має безпосереднє відношення до великих фінансових структур (досить згадати хоча б банк "Росія"). Чеське джерело підкреслює, що всі родичі Путіна напрочуд фартові у справах і процвітають у всьому, що б не робили.

За словами чеської та британської газет, однією з причин рішення Володимира Путіна балотуватися в Президенти стало його прагнення зберегти контроль над створеною ним імперією, що дозволяє також диктувати свої умови найбільшим ЗМІ, незалежно від того, належать вони державі чи приватним особам.