newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

До вбивці людей у донецькому банку адвокат не міг пробитися 6 днів

219
До вбивці людей у донецькому банку адвокат не міг пробитися 6 днів

Адвокат головного обвинуваченого у справі розбійного нападу на відділення "ПриватБанку" у Донецьку Володимир Моїсеєнко протягом 6 днів не міг потрапити до свого підзахисного.

Видео дня

Усі головні слідчі дії, у тому числі визнання провини, були отримані у Максима Рудичева за відсутності його адвоката, розповів Моїсеєнко.

"30 грудня я написав заяву про те, щоб мене допустили до участі у справі, але тільки 4 січня вперше побачив свого підзахисного", - заявив Володимир Моїсеєнко. Затриманому 30 грудня Максиму Рудичеву слідством був наданий безкоштовний адвокат. Сім'я Рудичева висловила йому недовіру і в той же день уклала договір з Моїсеєнком, який раніше захищав видавця "Донецької мафії" Бориса Пенчука, звинуваченого у здирництві у Бориса Колеснікова.

"У день затримання Максима, коли ми привезли нашого адвоката в УБОЗ, до нас вийшов чоловік, простягнув візитівку, сказав що мій брат у всьому зізнався, але шепнув, що не винен", - каже сестра Рудичева Марина. За її словами, цей адвокат зажадав у її мами сто доларів і пообіцяв, що Максима більше бити не будуть. Ми йому кажемо: "Ідіть, ми відмовляємося від ваших послуг, а він розвертається і йде "захищати". Сестра вважає, що життя Максима Рудичева знаходиться в небезпеці. "У нього є дружина і дитина, йому є чим погрожувати. А 30 грудня, коли я його побачила в УБОЗі, Максим йшов з опущеною головою, а на голові синець на половину лисини - від потилиці до вуха. Я крикнула: "Братику", а він мене не впізнав - глянув крізь мене, ніби збожеволів", - розповіла Марина.