УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

США продовжуватимуть домагатися звільнення Тимошенко

330
США продовжуватимуть домагатися звільнення Тимошенко

Сполучені Штати Америки продовжуватимуть домагатися звільнення Юлії Тимошенко та інших політичних в’язнів в Україні. Про це йдеться у листі Держсекретаря США Гілларі Клінтон до Юлії Тимошенко, повідомили в прес-службі БЮТ. "Сполучені Штати Америки розчаровані тим, що Апеляційний суд м. Києва підтвердив обвинувальний вирок щодо Вас, не розглянувши питань стосовно вибіркового переслідування та здійснення правосуддя, що піднімалися під час судового процесу", - наголосила Клінтон.

Видео дня

"Дійсно, наше занепокоєння потім посилилося через раптове рішення перевести Вас до тюремної установи, віддаленої від Києва. Особливо, з огляду на повідомлення про стан Вашого здоров'я", - зазначила Держсекретаря США. Гілларі Клінтон підкреслила, що Сполучені Штати так само непокоять справи, порушені проти інших колишніх урядовців. "Рада бачити, що у цей важкий момент Ви продовжуєте підтримувати інтеграцію України до Європейського Союзу та добрі відносини з усіма її сусідами. Демократія та розвиток йдуть поруч", - йдеться у листі.

Держсекретаря запевнила, що Сполучені Штати Америки і надалі "підтримуватимуть прагнення народу України перетворити свою державу в процвітаючу європейську демократію". "Крім того, будьте певними у нашій прихильності проведенню вільних виборів за участі усіх легітимних політичних кандидатів та партій України. Це є ще одним критично важливим кроком до європейської інтеграції та справою, яку Ваша країна успішно здійснювала у минулому. Сподіваюся, що так буде і під час парламентських виборів у жовтні", - резюмувала Держсекретар США.