newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Викрито передачу хабара в розмірі 1 000 000 грн

213
Викрито передачу хабара в розмірі 1 000 000 грн

Хабарник зажадав мільйон гривень за надання права оренди торговельного місця на ринку.

Видео дня

Працівники Одеського обласного управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю «на гарячому» затримали 30-річного начальника одного з відділів товариства з обмеженою відповідальністю, у власності якого є ринок на Одещині. Встановлено, що посадовець вимагав та отримав від підприємця хабар у сумі мільйон гривень за надання підприємцю права заключення договору оренди торгового місця на території ринку, площею біля 30 кв. м на 10-річний строк.

У ході оперативно-розшукових заходів працівники міліції встановили, що затриманий вступив у злочинну змову зі своїм кумом - директором агентства торгівлі нерухомістю, який виконував посередницькі функції знайомства між підприємцями, бажаючими отримати в оренду торговельні місця, та ним. Окрім цього посередник здійснював збір первинної інформації про підприємця та ін.

При огляді службового кабінету посадовця працівники міліції виявили та вилучили сам хабар - пакунок із доларами США, що становить мільйон у гривневому еквіваленті, а також різного роду чорнову договірну документацію. Крім цього, безпосередньо при ньому знаходилася готівка у сумі 10 тисяч доларів США і 988 тисяч гривень, походження яких встановлюється.

Прокуратурою Одесскої області стосовно посадовця та директора агентства порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 368 КК України «Одержання хабара». Триває слідство.

 За матеріалами ГУМВС України.