newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Раді запропонували провести місцеві вибори 27 червня

171
Раді запропонували провести місцеві вибори 27 червня

Народні депутати від фракції БЮТ Володимир Каплієнко і Геннадій Задирко пропонують парламенту розглянути можливість проведення місцевих виборів 27 червня 2010 року. Відповідний проект постанови "Про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад і сільських, селищних, міських голів в 2010 році" N6077 сьогодні був зареєстрований в парламенті.

Видео дня

Нагадаємо, учора, 16 лютого, Верховна Рада відмінила вибори в місцеві органи влади, які спочатку планувалося провести 30 травня 2010 року. За відповідне рішення про визнання що втратило силу постанови Верховної Ради "Про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів в 2010 році" N6070 від 20 жовтня 2009 року проголосували 250 народних депутатів.

А сьогодні перший заступник Голови Верховної Ради Олександр Лавринович попередив: для того, щоб не вийти за конституційні рамки, вибори в місцеві ради мають бути призначені до кінця липня. "Цей час, коли останній з місцевих рад, обраний на чергових виборах, знайшов повноваження і провів свою першу сесію. Я не упевнений, що до того часу у нас вже з'явиться бюджет, так, щоб залишилося передбачених законом три місяці для проведення виборчої кампанії. Якщо це вдасться зробити оперативно новому Кабінету Міністрів, тоді, очевидно, ми впишемося в конституційні рамки", - підкреслив він, повідомляє ЛИГА.