newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Помер Патрік Свейзі

378
Помер Патрік Свейзі

У віці 57 років у понеділок, 14 вересня, помер американський актор, співак та танцюрист Патрік Свейзі.

Видео дня

Про це повідомив часопис «The Hollywood Reporter» з посиланням на прес-секретаря голлівудської зірки.

Патрік Свейзі набув світової слави 1987-го року завдяки своїй ролі у романтичній стрічці «Dirty Dancing».

У фільмі він зіграв вчителя танців Джонні, який вчить 17-річну дівчинку не тільки еротичному кубинському танцю «Мамбо», але й коханню. 1990-го року Свейзі довів свої акторські якості, граючи поруч з Демі Мур у романтичній драмі «Ghost». Загалом актора тричі висували на престижну премію «Золотий глобус».

У березні 2008-го року стало відомо, що Свейзі хворий на рак підшлункової залози. Попри інтенсивну терапію, він продовжував працювати.

«Як отримати позитивні емоції, якщо всі дані говорять, що ти вже мертва людина? Тоді йдеш працювати», - таким було гасло актора.

У червні в США вийшов його новий телесеріал «The Beast». Свейзі зіграв агента ФБР, який передає досвід молодшому колезі, користуючись для цього неординарними методами.

У червні засоби масової інформації повідомили, що актор відмовився від подальшого лікування, оскільки медики більше нічого не могли зробити проти його хвороби.

«Я вірю у віру, - сказав якось Свейзі в одному зі своїх інтерв'ю. - Хочеться вірити, що життя є й після смерті. Якщо ні, тоді навіщо ми перебуваємо на цьому світі?».