newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Росія вирішила озброїти Венесуелу в кредит

207
Росія вирішила озброїти Венесуелу в кредит

Поміж подальшого занепокоєння гонитвою озброєнь у Південній Америці, Венесуела повідомила, що Росія погодилась надати їй позику у 2 мільярди доларів для купівлі танків та протиповітряних ракет.

Видео дня

Президент Уґо Чавес заявив, що цієї домовленості було досягнуто під час його відвідин Москви минулого тижня.

Кілька днів тому після приїзду з турне дев'ятьма країнами Азії, Африки та Європи президент Чавес заявив, що придбав низку ракет короткого радіусу дії у Росії. Зараз він відкрив подальші деталі того, що полягало у двомільйардній домовленості Каракаса з Кремлем.

Згідно з угодою, що її було досягнуто у Москві, Венесуела купить складні системи протиповітряної оборони, бронетехніку та ракети "земля - повітря".

Президент Чавес поєднав укладення угоди з придбання зброї у Росії з відкриттям широких покладів газу у венесуельському штаті Фалькон.

На думку Чавеса за цих умов варто посилити обороноздатність його країни з тим аби захистити природні ресурси Венесуели від того, що він визначив як заздрість західних держав, пише "BBCUkrainian".

Президент Чавес також додав, що нещодавно укладена угода США та Колумбії, яка б надавала американцям доступ до семи військових баз на терені Колумбії, на думку Чавеса постає загрозою національній безпеці Венесуели.

Впродовж останніх років Венесуела витратила 4 мільярди доларів на купівлю російської зброї.