Капітула: сина Ющенка я не бачив

189
Капітула: сина Ющенка я не бачив

Учасник інциденту біля київського ресторану Козачок, колишній заступник глави МНС Олександр Капітула, повідомив, що син Ющенка не причетний до події.

Видео дня

"Я приїхав з дружиною та кількома друзями в ресторан Козачок відсвяткувати своє 49-річчя. Близько 10 вечора, точніше на початку 11, ми виходили з дружиною з ресторану. У цей момент на парковці з'явився Сadillac, який виїхав невідомо звідки. Він намагався роз'їхатися на невеликій парковці з іншою машиною, але раптом вдарив по гальмах і заблокував виїзд. Почалася словесна перепалка. Я зробив зауваження водію Сadillac, що ж ти робиш. Він був один у машині. Після цього він, сидячи в машині, дістав пістолет, і, лаючись матом, почав стріляти, направляючи пістолет на мою дружину. Потім він від'їхав, вийшов з машини і почав кричати: "Я знаю Ющенка!", - розповів Капітула в інтерв'ю виданню.

За його словами, охорона ресторану нічого не зробила, пише "Сегодня".

"Мені потім одна з співробітниць ресторану нервово відповіла, що НП відбулося не в ресторані, а за його територією, тому вони за це не відповідають. Пізніше я дізнався, що хлопцем, який стріляв виявився якийсь Багіров. Сина Ющенка, Андрія, на місці НП я не бачив, але більше в цей ресторан не поїду ", - підкреслив Капітула.

Нагадаємо, раніше міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко повідомив, що стрілянину біля київського ресторану Козачок влаштував не Андрій Ющенко, а бізнесмен Валі Багіров, який представився сином Президента. Обидва учасники інциденту були п'яними.

Раніше видання ОРД повідомляло, що 27 червня Ющенко-молодший стріляв в екс-заступник міністра з питань надзвичайних ситуацій Олександра Капітулу. Видання зазначає, що синові Президента нібито вдалося швидко зникнути з місця події, а замість себе "підставити свого родича Валі Багірова".