Герман розпатякала секрет Януковича в прямому ефірі

Герман розпатякала секрет Януковича в прямому ефірі

І все тому, що у Ганни Герман на телевізійних шоу рот не закривається. Навіть якщо сказати їй особливо нічого, все одно від мікрофона її не відтягнеш. Особливо Ганна Миколаївна забиває собою весь ефір на передачі "Шустер Live". Телеканал «Україна», як відомо, належить «донецьким», тому Савік Шустер часто не має нервових сил з нею боротися.

Так було й на черговій передачі - спецвипуску, присвяченому пригодам Юрія Луценка. Ганна Герман дала повну волю язику, та й незчулася як він вийшов з-під контролю.

Вона настільки захопилася, що розпатякала найпотаємніший родинний секрет Януковича, який той більш-менш успішно ховав усі останні роки.

Це сталося, коли Юрій Луценко почав докоряти Герман, що вона розповіла всій країні, що у його сина рак. Луценко переживав, що тепер однолітки змінять своє ставлення до Олександра, адже в молоді роки важко бути не таким, як усі.

Причина, по якій Ганна Миколаївна зіпсувала життя сину Луценка, була банальна. Їй це було потрібно лише для того, щоб повідомити дві пікантні подробиці, мовляв, операцію на щитовидці синові Луценка оплачував регіонал Андрій Клюєв, і літак для перельоту в закордонну клініку так само надав «біло-блакитний» депутат.

У відповідь Юрій Віталійович помстився Герман іншою історією. «У Криму є один авторитет щодо якого за рішенням суду здійснюються оперативно технічні заходи - прослушка. Читаючи ці матеріали я раптом дізнався, що він замовляє наркотики для сина одного із добре відомих вам політиків. Я можу про це мовчати, можу віддати в газету „Більд”. А можу підняти трубку і сказати: "Шановний, зверніть увагу, щоб сина не посадили на голку”, - розповів Луценко.

Він не уточнив, чий син цікавився наркотою (за інформацією «Обозу», кокаїном), лише натякнув Герман, що «це добре відомий вам політик». Тут Ганні Миколаївні промовчати би. Сказати нічого не знаю, мовляв, це ви, певно, Юрій Віталійович, щось вигадуєте. Але Герман проявила неабияку обізнаність. Вона заявила, що знає про цей випадок, а далі вже не могла стримати свого язика. «Це була провокація, щоб вплинути на цього ЛІДЕРА», - заявила Герман.

Так необережно вирвалося в неї це слово - «Лідер»! А це було просто неприпустимо. Адже всім відомо, кого в Партії регіонів називають «Лідером». Всім відомо, чиїми проблемами найбільше цікавиться, в яких найбільше обізнана Ганна Герман.

Віктор Федорович ділився з нею всіма таємницями, а вона так легковажно розбалакала головну з них на шоу. Отже, тепер не лише політикум, а й суспільство отримало поживу для старих пліток, на тему, чому Віктор Федорович молодшого сина прилаштував у депутати, а старшого нікому не показує.

Шкідливий бізнес і шкідливі звички

Про первенця Лідера відомо зовсім небагато. Свого часу Віктор Федорович стверджував, що Олександр працює лікарем стоматологом, пізніше його брат Віктор зізнався, що старший займається будівельним бізнесом, а ще розважається на яхті «Центуріон». «На яхті плаває мій старший брат Олександр. У мене на такі розваги немає часу, я дуже заклопотаний», - розповів «Обозу» Янукович-молодший.

Тоді ж стало відомо, що Олександр Янукович багато часу проводить в Криму, конкретно в Балаклаві. У Олександра тут не лише яхта, а також і будівельний бізнес.

Зокрема, на ЮБК у скандальній історії засвітилася фірма «Менеджмент ассетс корпорейшн», де за інформацією «Обозу», добутою в податковій, єдиним засновником є Олександр Янукович.

Сайт «Главред» у журналістському рослідування «Хто Зруйнував будинок Лесі Українки в Криму?», досліджуючи ланцюжок засновників фірм, що здійснюють будівництво на набережній у Балаклавській бухті, вийшли прямо на цю фірму старшого сина Януковича. І що найсумніше, жертвою будівельного бізнесу Олександра Вікторовича став будинок прекрасної архітектури, де зупинялася Леся Українка. Він був просто зруйнований в процесі забудови набережної.

Таким шкідливим будівництвом старший син Януковича займався разом з партнерами ще одного відомого регіонала Едуарда Прутніка.

Статтю в «Білд» проплатив Сівкович?

Луценко помстився сином за сина. І хоча він прямо не вказував в своїй історії, чийого отрока має на увазі, але назвав ключові слова «Крим», «наркотики», «син відомого політика». А Ганна Герман в свою чергу додала головне в цій історії слово «Лідер» , щоб взагалі всі ясно зрозуміли, про кого йдеться.

Отже, це Ганна Миколаївна буде винна, якщо наступний тиждень буде присвячений вже не шкідливим звичкам Юрія Луценка, а пліткам, чому молодший син Януковича Віктор, а не старший лікар-стоматолог став депутатом.

До речі, коли «Обоз» робив журналістське розслідування стосовно яхти «Центуріон», шкіпери в Балаклаві, розповідали, що на цій яхті балуються наркотою.

Отже шоу-телесеріал, що почався пригодами нетверезого міністра внутрішніх справ в німецькому аеропорту, продовжується не менш скандальним сюжетом, в якому з’являються нові герої.

Однак сам Юрій Луценко поки що не забутий. Відставка з посади все ще загрожує Юрію Віталійовичу. І хоча його підтримує Юлія Тимошенко, навіть в БЮТ є люди, які готові голосувати проти Луценка, як тільки це питання поставлять на розгляд депутатів. Це дуже впливова, хоча й маленька група Андрія Портнова (її ще називають групою Медведчука), яка зайняла принципову антилуценківську позицію. І ті п’ять голосів, що може дати ця група, виявляться вирішальними в долі Юрія Віталійовича.

Але відставка Луценка, це - дрібниці, головне, які сейсмічні процеси може вона активізувати в нинішній коаліції. По-перше, може відколотися «Народна самооборона».

По-друге, це може спровокувати серйозну кризу в середині самого БЮТ. Адже група Медведчука останній рік була в найбільшому фаворі у Юлії Тимошенко. Однак віднедавна все змінилося. Тепер Тимошенко має до Портнова-Медведчука претензії. В першу чергу через появу рішення Конституційного суду, яке скасувало вибори Президента 25 жовтня. Це було під відповідальністю Портнова-Медведчука, щоб така ухвала не побачила світ, але сталося навпаки.

Голосування по Луценку може стати останньою краплею, що переповнить чашу емоцій, і маленька та горда група Портнова піде в самостійне плавання.

Однак це ще не всі наслідки пригоди Луценка в німецькому аеропорту. Юрій Віталійович зашкодив черговим переговорам БЮТ з Партією регіонів. І справа навіть не в тому, що «біло-блакитні» з радістю залишили круглий стіл, для того, щоб розжитися скальпом Луценка, а в тому, що тепер у керівництва БЮТ з’явилися підстави ображатися на послів-переговорників.

Зокрема, у Тимошенко переконані, що на інцидент з Луценко в німецькому аеропорту ніхто не звернув би й уваги, якби не публікація в «Більд», що стала детонатором вибуху у Верховній Раді. Так ось в цій публікації оточення Тимошенко звинувачує конкретну людину - Володимира Сівковича.

А, як відомо, він близький до головного друга БЮТ в Партії регіонів Андрія Клюєва, і це в певній мірі охолодить майбутні консультації між політичними силами.

Отже, історія з Луценком скоро не закінчиться, вона породила наслідки, що аукнуться в політиці найцікавішим чином.

Так що "Луценкогейт" - це не простенький сюжет супротиву міністра німецькій поліції, це куди масштабніша історія на кшталт «Війни і миру», де, як під Бородіно, змішалися коні, люди, горілка, наркотики і політичні інтриги.

Коментар Ганни Герман.

Мета такої публікації одна – посварити мене з Януковичем. Зокрема, написано, що Віктор Янукович мені дещо розповів, а я вибовтала. Потім знов написано, що Янукович поділився зі мною, а я вибовтала. Я хочу заявити, що Янукович ніколи зі мною не говорив про своїх дітей, не обговорював особисті справи. Все було по-іншому: мені нещодавно подзвонив Луценко, погрожував, мовляв, ви розповіли про мого сина, а ось я не бігав до журналістів, я навпаки захищав дітей ваших лідерів. А я йому сказала: «Ви міряйте всіх дітей ваших-наших однією міркою, і якщо хтось завинив по закону, то будь ласка, застосовуйте до всіх однакові заходи, а мене, будь ласка, не залякуйте, дійте по закону». Ось така у нас була телефонна розмова. І коли Луценко на програмі знову згадав цей факт, то я йому сказала те саме. А ви пишете, що Янукович мені порозказував, а я вибовтала. Це не правда.

До речі, прізвище «Янукович» від Луценка я не чула. Він сказав «одного з ваших лідерів», і я сказала «одного з наших лідерів». Отже, я буду змушена подати в суд, бо це не правда, що ви написали, що мені щось розповів Янукович, а я вибовтала.

Герман розпатякала секрет Януковича в прямому ефірі