newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

На вихідні у Львові знову забава: політичний мітинг на трьох

231
На вихідні у Львові знову забава: політичний мітинг на трьох

Як стало відомо першому секретарю ЛОК КПУ Олександру Калинюку, 21 вересня, окрім комуністів, у центрі Львова проводитимуть мітинги ВО «Свобода» та Українська партія, пише ЗІК.

Зі слів Калинюка, заявку на проведення пішої ходи «Марш миру» львівські комуністи подали ще 15 вересня. Натомість «Свобода» та Українська партія свої заявки підготували 18 вересня. Отож, Олександр Калинюк не виключає, що це було зроблено з метою зірвати мітинг ветеранських організацій, адже міська влада та міліція навряд чи захоче повторення інцидентів, подібних до тих, що відбулися у Львові минулої неділі між представниками «НУ» та БЮТ. «Акції ВО «Свобода» та Української партії мають приблизно однакове звучання – «Ні червоному сепаратизму». Дурниці якісь. При чому тут сепаратизм, якщо Міжнародний день миру відзначають у всьому світі», – зауважив Калинюк.

Видео дня

Більше того, нині на 15.00 Калинюка викликали у міське управління міліції. Перший секретар ЛОК КПУ припускає, що правоохоронці схилятимуть його скасувати «Марш миру». «Мене вже попередили, що міліція не спроможна забезпечити порядок 21 вересня, бо цього дня відбуваються ще якісь соціальні заходи, а їм бракує людей», – додав Калинюк.

Якщо мітинг заборонять, ЛОК КПУ має намір повідомити ООН про «недемократичну владу Львова». А також з цього приводу організує прес-конференцію.

21 вересня у Львові відбудеться Марш миру, присвячений Міжнародному дню миру. Учасники зберуться о 10.30 біля Оперного театру у Львові і урочистою ходою підуть до пам’ятника Шевченку, де відбудеться мітинг. Про це 17 вересня ЗІКу повідомив перший секретар Львівського обкому КПУ Олександр Калинюк.

Участь у мітингу візьмуть представники Комуністичної партії України, Партії регіонів, «Русский блок», ПСПУ.

Також під час мітингу буде висловлено реакцію представників лівих партій щодо подій у Грузії.

Міжнародний день Миру було запроваджено Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй у 1981 році.