newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

НУ-НС дуже боїться змови й шаманства

168
НУ-НС дуже боїться змови й шаманства

БЮТ і Партія регіонів "непублічно й абсолютно закрито" домовляються на "політичних торгах" про внесення змін до Конституції, які призведуть до узурпації влади в Україні. Про це заявив депутат від НУ-НС Юрій Ключковський, передає прес-служба блоку.

"Мені не подобається політична змова з метою внесення змін до Конституції. Одну таку змову ми вже переживали в 2004 році. На жаль, тоді це справді закінчилося внесенням змін до Конституції, які сьогодні боком виходять українському народу й українській державі", - сказав депутат.

Ключковський нагадав, що, "коли Президент створював Національну конституційну раду, з боку цих обох фракцій, які тоді не хотіли працювати в її складі, було багато шуму".

Видео дня

"Президент підкреслював, що процес внесення змін до Конституції вимагає публічності, а БЮТ і ПР називали Конституційну раду "кишеньковим органом", - зазначив він.

"Сьогодні саме вони (БЮТ і ПР – Ред.) непублічно й абсолютно закрито домовляються на політичних торгах, заснованих на розподілі посад, за якою Конституцією жити українському народу", - підкреслив Ключковський.

Депутат переконаний, що такий непублічний спосіб внесення змін до Конституції, "таке "шаманство" навколо Конституції призведе до узурпації влади в Україні".

Раніше депутат від Партії регіонів Інна Богословська заявляла, що Партія регіонів погодиться на об'єднання з Блоком Юлії Тимошенко заради проведення конституційної реформи.