newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Парламент просять негайно змінити бюджет

309
Парламент просять негайно змінити бюджет

Резервні фонди Івано-Франківської області повністю вичерпано. Про це у Верховній Раді журналістам повідомив губернатор області Микола Палійчук.

Голова ОДА також закликає народних депутатів прийняти президентський законопроект про внесення змін до державного бюджету на 2008 рік. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції у Верховній Раді.

«Я б хотів звернутися до депутатів, щоб вони підтримали законопроект Президента, й кошти терміново виділили на області», - заявив губернатор.

За його словами, без затвердження змін до бюджету регіонам «довго не протриматися».

Видео дня

Губернатор Івано-Франківщини також заявив, що врожай на більшості посівних площ знищено. «Фактично 70% сільгоспугідь затоплено, врожай на цих площах повністю знищено», - додав він.

Микола Палійчук підкреслив, що, незважаючи на вжиті заходи, ситуація в Івано-Франківській області «залишається катастрофічною». «Ще тисячі людей залишаються відрізаними від сполучення, а резервні фонди районів та областей вичерпано», - заявив губернатор

ВР прийняла в першому читанні президентський проект закону про внесення змін до держбюджету з урахування положень урядового.

29 липня Президент України Віктор Ющенко вніс до парламенту альтернативний законопроект про внесення змін до закону про державний бюджет на 2008 рік. Документом зокрема передбачено виділити на ліквідацію наслідків аварії близько 4 млрд гривень.