newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Позачергова сесія: парламент легалізував НП

207
Позачергова сесія: парламент легалізував НП

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що її органами було переглянуто архів України не менш ніж за останні 200 років. За цей час у країні не було таких стихійних лих.

Про це вона повідомила на позачерговому засіданні Верховної Ради.

У залі перебуває 441 депутат.

Яценюк розпочав засідання з хвилини мовчання. Нагадаємо, повінь на західній Україні забрала 30 життів. Лідер НУ-НС В’ячеслав Кириленко закликав депутатів обійтися сьогодні без зведення політичних рахунків, без політиканства.

Лідер Блоку Литвина Володимир Литвин підкреслив, що «в нас (в Україні – ред.) постійно відбуваються стихійні лиха, поки при владі одна структура».

Видео дня

Петро Симоненко, лідер КПУ, був категоричніший і запропонував терміново висловити недовіру міністру МНС і вимагав від влади звільнити його.

Також він розповів, що над такою організацією сил для ліквідації повеней на заході України сміється весь світ.

«Держбюджет рекламує ніжки Буша, а не справою займається», - сказав Симоненко.

Також він закликав дізнатися причини, чому голови обласних і районних організацій, якими керує Президент України Віктор Ющенко, не вжили необхідних заходів.

У ході позачергової сесії прийнято проект закону про затвердження Указу Президента України від 28 липня 2008 року «Про оголошення окремих територій Вінницької, Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської, Тернопільської та Чернівецької областей зонами надзвичайної екологічної ситуації». Підтримали проект 439 народних депутатів.

Також розглядається проект закону про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2008 рік і про внесення змін до деяких законодавчих актів України».

Повний текст Розпорядження голови Верховної Ради України щодо скликання позачергової сесії парламенту шостого скликання буде опубліковано в газеті «Голос України».