Соціалісти будуть плодитися й розмножуватися

165
Соціалісти будуть плодитися й розмножуватися

Представник Соцпартії Станіслав Ніколаєнко заявляє, що сьогодні ведуться переговори про те, щоб в СПУ влилося 3-5 партій. Про це заявив секретар політради СПУ Станіслав Ніколаєнко, передає УНІАН.

Видео дня

«Через кадрову школу СПУ багато пройшло політиків, які зачепилися в бізнесі й політиці. Це Вітренко, Марченко, Іван Чиж (очолював комітет з телерадіомовлення), Луценко, Волга, Толстоухов, Тацій (президент академії юридичних наук). Богатирьова, вона теж була членом СПУ. Отже, ми хорошу школу подарували Україні», - сказав соціаліст.

«Я сьогодні займаюся тим, щоб до СПУ влилося не менше 3-5 партій. Конкретні розмови про об'єднання з СДПУ(о) не ведуться. Кілька політичних партій: Трудовий конгрес, прогресивні соціалісти, СДПУ(о), Всеукраїнське об'єднання лівих і ще кілька політичних сил сіли за круглий стіл і подивилися, що їх об'єднує, що роз'єднує. Від питань боротьби з бідністю до питань НАТО й співіснування української та російської культури. Визначили 11 пунктів і навколо них координуємо свої дії. Я не виключаю, що прийде час об'єднання всіх цих партій та інших, зокрема КПУ», - підкреслив він.

«Якщо 11%-й бар'єр стане реальністю, яка політична сила здатна буде самостійно дихати? А так ми наберемо разом 12% точно», - впевнений секретар політради СПУ.

Читайте на тему:

Від Мороза пішов соратник

Мороз дав Тимошенко рік на прем’єрство

Соціалісти на день сміху заблокують Балогу