Верховна Рада займеться земельною реформою

174
Верховна Рада займеться земельною реформою

У плани українського парламенту на цей тиждень входить розгляд низки законопроектів щодо земельної реформи.

Видео дня

Як повідомляє в понеділок УНІАН, про це сказав на погоджувальній раді лідерів фракцій і комітетів парламенту голова Верховної Ради Арсеній Яценюк.

За його словами, також передбачається розгляд законопроектів, що стосуються погодинної оплати праці.

Оцінюючи результати роботи парламенту за минулий сесійний тиждень, Яценюк зазначив, що вони виглядають «достатньо пристойно». За його словами, було прийнято 19 законів, а також розглянуто 197 питань. «Конструктивну роботу Верховної Ради все-таки налагоджено», – сказав спікер.

Нагадаємо, минулого тижня Верховна Рада продемонструвала небувалу для останніх місяців працездатність, прийнявши необхідні для остаточного вступу України до СОТ закони.

Також Яценюк зазначив, що відбувається «форматування так званої нової більшості – парламент України» з цілої низки принципових питань, що об'єднують український парламент.

За його словами, ВР здатна об'єднуватися тоді, коли йдеться про національні інтереси, «про справді резонансні питання».

Крім того, Яценюк зазначив, що необхідно найближчим часом внести зміни доо тимчасового регламенту в частині проведення години запитань до уряду. На його думку, перша така година була хорошим шансом проявити всі можливості контролю, однак депутати могли б підготувати кращі запитання. «Можна було б краще підготуватися з боку парламенту», – сказав спікер.

Нагадаємо, 9 травня голова Кабміну висловила співчуття з приводу указа Президента про скасування постанови уряду про проведення земельних аукціонів від 7 травня.

Тимошенко сказала, що в "Україні існує земельна мафія".

Нагадаємо, указ Президента стосується урядової постанови 273 від 27 лютого 2008 року «Деякі питання проведення земельних аукціонів».

Разом з тим Президент уже неодноразово заявляв про необхідність якнайшвидшого скасування мораторію на землю.

Також Яценюк підкреслив необхідність ухвалення законопроектів, що стосуються захисту прав опозиції.

Читайте на тему:

Кабмін рятує земельні аукціони

Президент скасував земельні аукціони

Президент переконає депутатів скасувати земельний мораторій