newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

ХАМАС заперечує відповідальність за стрілянину в Єрусалимі

183
ХАМАС заперечує відповідальність за стрілянину в Єрусалимі

Палестинський рух ХАМАС відкликав заяву, озвучену в ефірі своєї радіостанції, про відповідальність за збройний напад на релігійне училище (ієшиву) в Єрусалимі, де напередодні загинуло восьмеро ізраїльтян.

Видео дня

В адміністрації радіо «Аль-Акса», що вважається офіційним рупором ХАМАС й транслюється на сектор Газа, заявили, що повідомлення було випущено в ефір «передчасно й спиралося на не до кінця перевірену інформацію», передає РІА Новости.

В інтерв'ю катарському телеканалу «Аль-Джазіра» офіційний представник бойового крила ХАМАС Абу Убейда повідомив, що його угруповання поки не готове взяти відповідальність за напад на ієшиву. «Коли в нас будуть усі подробиці цієї операції, в нас, можливо, з'являться підстави для такої заяви. Однак міркування безпеки часто змушують нас публічно не брати на себе відповідальність за багато наших операцій», - сказав Абу Убейда.

Раніше відповідальність за напад, у результаті якого загинуло восьмеро учнів та 11 було поранено, взяло невідоме ізраїльсько-арабське угруповання «Бригади звільнення Галілеї». Галілея - північна частина Ізраїлю, де проживає більшість арабського населення країни.

Виконавцем теракту виявився араб, який проживав у Східному Єрусалимі, мав ізраїльське посвідчення особи й працював у ієшиві водієм. Нападника застрелив ізраїльський офіцер.