Тимошенко назвала Коломойського авантюристом

Тимошенко назвала Коломойського авантюристом

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що Генпрокуратура буде контролювати, щоб «Укрнафта» не консервувала газові свердловини.

Така заява Тимошенко стала реакцією на вчорашню прес-конференцію керівництва НАК «Нафтогазу», на якій було оголошено, що якщо НКРЕ не скасує свого рішення про зменшення ціни на продаж газу українського видобутку, «Укрнафті» доведеться закривати неліквідні свердловини.

«Я направила в Генпрокуратуру повідомлення, щоб вони взяли під жорсткий контроль роботу всіх газових свердловин для того, щоб якісь випадкові авантюристи не заявляли про те, що вони будуть консервувати якісь свердловини», - заявила Тимошенко. Вона додала, що на всяк випадок уряд готує проект закону, який буде переданий до ВР, щодо зміни порядку проведення акціонерних зборів, тому що «Укрнафта» вже не збирала збори багато років. «Прийшов час, щоб вже держава поставила своїх менеджерів на «Укрнафту» для того, щоб «Укрнафтою» все-таки управляли не авантюристи, а нормальні державні лідери».

Нагадаємо, що нинішні менеджери «Укрнафти» є представниками групи «Приват», співвласником якої є Ігор Коломойський.

Як повідомляв «Обозреватель», Тимошенко 4 березня заявила, що звернеться до Генпрокуратури з вимогою порушити кримінальну справу проти причетних до припинення постачання газу для медичних та навчальних закладів Кіровоградської області.

Тимошенко назвала Коломойського авантюристом