newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

"Регіонали" дали зелене світло конституційному референдуму

195
'Регіонали' дали зелене світло конституційному референдуму

Вихід ПР з Національної конституційної ради означає, що прийняти Конституцію України в стінах Верховної Ради вже неможливо. Про це на прес-конференції заявив спікер ВР Арсеній Яценюк.

Видео дня

За його словами, рішення ПР свідчить про подальшу дестабілізацію ситуації в країні. «Вихід сьогодні фракції Партії регіонів з Національної конституційної ради означає лише одне, що формально юридично прийняти Конституцію в стінах парламенту вже не видається за можливе», - зазначив Яценюк

За його словами, участь ключових парламентських партій у Конституційній раді, яку очолює Президент України, була свідченням того, що зміни до Конституції могли бути прийняті не лише 300-ми голосами, але 400 і більшою кількістю голосів.

Як повідомляв «Оглядач», ПР сьогодні припинила свою участь у роботі Національної конституційної ради при Президенті України.

За словами екс-міністра юстиції Олександра Лавриновича, це пов'язано з тим, що робоча група, яку було створено в складі цієї Конституційної ради, розпочала перегляд усього тексту Конституції України. «У зв'язку з цим Партія регіонів надалі не братиме участі в роботі цієї Ради», - сказав О.Лавринович.