УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Приєднання України до НАТО є небезпечним

195
Приєднання України до НАТО є небезпечним

КПУ, СПУ, ПСПУ, ПР і низка інших партій підписали звернення до генерального секретаря НАТО Яапа де Хооп Схеффера з проханням не розглядати питання приєднання України до ПДЧ в НАТО на саміті в Бухаресті, повідомляє прес-служба КПУ.

Видео дня

Зокрема партії закликали Північноатлантичний Альянс не розпочинати процедуру розгляду звернення про приєднання України до ПДЧ. «Ми переконані, що постійно нейтральна позаблокова Україна стане істотним фактором європейської стабільності й безпеки, і сприятиме розвитку демократії на нашому континенті», - наголошується в листі.

Слід зазначити, що представники ПР, які вказувалися серед підписантів цього листа, на процедуру підписання не з'явилися. Разом з тим, лідер КПУ Петро Симоненко запевнив, що представники Партії регіонів брали активну участь у розробці цього листа. «Можливо, від Партії регіонів ніхто не з'явився з технічних причин», - сказав П.Симоненко.

Головний комуніст також зазначив, що цього листа буде направлено в штаб-квартиру НАТО в Брюсселі, а його копії буде направлено в усі посольства країн-членів НАТО в Україні.

За словами Симоненка, КПУ планує 30 березня провести всеукраїнську акцію проти вступу України до НАТО. Нардеп зазначив, що до цієї акції можуть долучитися всі громадські організації. Як підкреслив Симоненко, акція відбудеться в усіх обласних центрах України. Умови проведення акції зараз обговорюються.

Як повідомляв «Оглядач», 4 квітня на саміті в НАТО в Бухаресті буде розглянуто заявку України про приєднання до ПДЧ. Планується, що на саміті буде названо дату приєднання нашої країни до Альянсу.