УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Країні може не вистачити грошей на всіх безробітних

228
Країні може не вистачити грошей на всіх безробітних

Міністр праці й соціальної політики Людмила Денисова запевняє, що "держава підтримуватиме тих, хто втратить роботу, на це коштів вистачить”.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Мінпраці, за словами Денисової, ЗМІ, інформуючи сьогодні громадськість щодо стану безробіття й соціальних гарантій, оприлюднили різні цифри, далеко не всі з яких відповідають дійсності.

Міністр закликала не панікувати й запевнила, що ситуація перебуває під контролем, і Фонд соціального страхування на випадок безробіття має на сьогодні достатньо коштів, щоб профінансувати тих, хто став на облік у Державну службу зайнятості.

Крім того, Денисова повідомила про можливість створення стабілізаційного фонду, гроші з якого також можуть бути використані на підтримку тих, хто залишиться без роботи в разі масових звільнень і, відповідно, браку грошей у Фонді соціального страхування на випадок безробіття на забезпечення цих виплат.

„Адже важливо перестрахуватися, коли йдеться про людей”, - зазначила міністр, підкресливши при цьому, що зараз немає підстав говорити про брак коштів для виплат тимчасово безробітним.