УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

БЮТ хоче чистки. Генпрокурора не чіпають

БЮТ хоче чистки. Генпрокурора не чіпають

БЮТ готовий спочатку ухвалити закони, потрібні Президенту, а потім займатися кадровими питаннями у Верховній Раді.

Видео дня

Про це заявив депутат блоку Валерій Писаренко.

За його словами, Блок Юлії Тимошенко готовий піти назустріч колегам з НУ-НС. Разом з тим, за словами Писаренка, БЮТ наполягає, щоб в перший день нової сесії були звільнені керівники Фонду державного майна, Антимонопольного комітету та інші.

«Ми готові зачекати з призначенням нових людей на ці посади, однак старих керівників треба звільнити якнайшвидше», - заявив депутат.

Разом з тим, за його словами, такий принцип не розповсюджується на генпрокурора України, адже в такому разі БЮТ та НУ-НС повинні узгодити кандидатуру виконуючого обов’язки. Однак це не було зроблено, і такий варіант не розглядався.

Писарчук додав, що БЮТ наполягає на звільненні Медведька і готовий підтримати будь-яку іншу кандидатуру від НУ-НС.

«Лише у випадку, якщо НУ-НС буде знов пропонувати Медведька, у нас виникнуть питання», - заявив Писаренко.

Разом з тим він не впевнений, що п’ятого числа розпочнеться нова сесія.

«Вперше в історії України ми отримали спікера-дипломата, який не хоче закривати стару сесію з балкона, відкривати нову з партеру, а працювати в підвалі», - заявив Писаренко.

На питання, чи можливо, що це ознака непрофесійності, адже Володимир Литвин показав, що може працювати в умовах тотального блокування, Писаренко відповів: «Те, що Литвин не переміг на минулих парламентських виборах – це оцінка його діяльності як спікера, заблокованого трибуною».

БЮТ хоче чистки. Генпрокурора не чіпають