Хто куди, а ми по яйцям

Хто куди, а ми по яйцям

Народний Епіграф: «Милі чубляться, тільки любляться»

От, хто ще не знає, то я й скажу – як правило чоловіки хизуються чи пишаються, кому як подобається, - своїм мозком. Ну, в крайньому випадку - м’язами. І тільки Черновецький - яйцями.

Янукович вам скаже – яйця це сила, це така сила, шо просто, пі... Особливо коли вони тупі і важкі. А зважаючи на те, що у Луценка колінка-таки заболіла він десь на такі й наштовхнувся. А що, зараз різний фетиш популярний, раптом у Лєні труси залізні чи яйця в шкарлупках від Фаберже?

Видео дня

Нє, ну Космос, він і на марсі, Космос, що ж тут ше скажеш.

Оце, держава, краса-казка, один Іванушка краще іншого: фетишист – мер і садист – міністр. Достойна пара, як, ять, не крути.

А садист-міністр, та ще й внутрішніх справа, так це ж абсолютно нормально. Як то кажуть яблука від яблоні … Ну, подумаєш, по яйцям, подумаєш, по морді. Зате не по нирках і пальці між двері теж не запихав, хоча міг. А шо йому? Як то кажуть: «Хто ж его посадит, он же …» ні, не пам’ятник, він головний мєнт нашої демократичної, правової країни. Умніца, лапусік і головне, культурна, ввічлива людина, не дарма ж окуляри натяг на носа.

А шо справжні чоловіки без бійок не ростуть. Згадайте Бійцівський Клуб. А шо, хто мені пояснить, чим депутати займаються у комітетах, як от цього тижня? Що мовчите, кажіть давайте! Га? Не знаєте? І я не знаю …

Так давайте їм влаштуєм те, шо вони так люблять: тиждень нехай працюють, а ще тиждень не хай збираються собі у кулуарах і товчуть пики. Головне розписати чіткі правила. Перше - кожен добровільно обирає собі суперника. Друге – Тимошенко та інші (не чоловіки) у бійках участі не братимуть. А то зараз набереться бажаючих. Третє – кожен новий депутат повинен дати фору своєму супернику, в залежності від різниці скликань, ну і так далі.

І основне, щоб це все було в прямому ефірі. Народ так втішиться, просто йой. А найкраще буде встановити телевізори і транслювати всі ці сльози в Ощадбанках, люди хоч не дарма в чергах стоятимуть.

Та не зважайте, як уже говорилося – милі чубляться … ну і так далі.

Головне ж у цій ситуації не трагедія з яйцями Черновецького – нащадки у нього є, і не травмована колінка Луценка – його і так ніхто не бере грати за збірну. Головне в цій ситуації ущемлена душа Кличка. Плаче напевно бідака, просто, як Гєна за Чєбурашкою, крокодилячими слізьми. Він же, Черновецького, в чисто дипломатичній боротьбі перемогти намагався і по судам за ним, і по ток – шоу різним. Аж тут найшовся красень, взяв і так чисто, без соплєй, по марсіанським мордасам надавав. Ай Вітаха Клічкок плаче, напевно уже всю грушу у штабі роздовбав, шо першим до такого не додумався. І головне, тепер же проти Лєні вже пізно виступати доведеться виходити на ринг за крісло мера проти Луценка. А шо, казали ж йому не займайся боксом – він мізки тормозить.

Хоча Термінатор звичайно повівся по хлопськи, по нашому: по яйцям і в табло, а вже потім розбиратись хто винен, а хто ні. Тому й не злякався, що знав, народ з ним. Народ драчунів любить …

І, ще от щодо удару в коліно який так заперечує Космос і Олесик – Телесик. Скажу вам, як шанувальник наукової фантастики. Усе можливо. Нас, космітів, у спецлагерях ше не такого навчають. Фокус насправді простий: головне вперто дивитися на свою ногу і шепотіти «ноги немає, ноги немає» (ну, як Нео, ви в курсі). А далі вже вона такі вихиляси у четвертому просторі виконуватиме, шо дістане хоч до найближчого футбольного поля.

Ну, і втішна інформація для шанувальників Луценка. Нічого йому не буде. Пам’ятаєте, як у березні 2001 всіх на нари, а Луценко – чисто так для профілактики полякали. Не дарма ж він так не любить говорити про ті дні. Ні, не тому що потерпів фіаско, а тому, шо тупо усіх здав, шоб свою шкіру цінну врятувати. І зараз буде теж саме – ти здаш мене, а я здам тебе. І всі тихенько мовчатимуть у хустиночку, а Луц сидітиме вдома і наспівуватиме собі, як мультяшний герой: «Я от Кучмы ушел, от Януковича ушел и от тебя Леня уйду».

Хто куди, а ми по яйцям