УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Щодо Жулинського МЗС Росії погодилось з Секретаріатом Ющенка

1,9 т.
Щодо Жулинського МЗС Росії погодилось з Секретаріатом Ющенка

Жулинський образився: його вигнали з Росії. Відеосюжет

Черномирдін вважає, що депортація Жулинського - це помста за Дугіна. Відеосюжет

(відео "5 каналу")

МИД РФ: инцидент с советником президента Украины - исключительный

Советнику президента Украины Николаю Жулинскому было запрещено въезжать на территорию РФ так как в отношении него действуют ограничительные меры, предусмотренные российским законом, говорится в сообщении департамента информации и печати МИД РФ.

"Действительно, гражданину Украины Николаю Жулинскому, прибывшему рейсом с Украины в аэропорт "Пулково", не было разрешено въезжать на территорию России, так как в отношении этого гражданина действуют ограничительные меры, предусмотренные российским законодательством", - говорится в сообщении.

В МИД отметили, что "рассматривают инцидент с Жулинским как исключительный, обусловленный только юридически закрепленными нормами".

"Кроме того, мы ни при каких обстоятельствах не намерены превращать этот отказ во въезде в систему", - передают РИА Новости слова МИД.

Ситуація з Жулинським – нестандартна

Заступник Глави Секретаріату Президента Олександр Чалий прокоментував на прохання журналістів скандал із Миколою Жулинським. За словами чиновника, нині Микола Жулинський повертається в Україну, але ситуація, за визнанням Чалого, «нестандартна». Як виявилося, родину Жулинського пропустили в Росію, а сам радник Віктора Ющенка повертається в Україну.

За словами Чалого, до розв’язання конфлікту залучені всі дипломатичні представники в Петербурзі, і завтра це питання буде піднято міністром закордонних справ під час візиту до Москви.

За інформацією дипломатичних каналів, Жулинський потрапив у список обмеженого доступу в Росію. Щодо Костянтина Затуліна Чалий зазначив, що його строк перебування у списку персон нон грата завершений, тому він має юридичне право на перебування в Україні. За інформацією Чалого, він уже у Криму.

Нагадаємо, раніше російська сторона затримала Петра Порошенка, після чого розповсюдилися чутки про чорні списки Кремля, нібито створені за участі Затуліна та Павловського. Втім, офіційна Москва ці чутки спростувала.

Жулинському дозволили поїхати з Росії

Раднику Президента України Миколі Жулинському дозволили залишити територію Росії.

Про це Жулинський повідомив «5 каналу».

Путін помстився: радника Ющенка не пустили до Росії

фото Владимир Ясинский/Великая Эпоха

Миколі Жулинському - голові Національної ради з питань культури та духовності при Президентові України, заборонили в`їзд до Росії.

Про це УНІАН по телефону повідом сам М.Жулинський, який сьогодні прилетів до Санкт-Петербурга разом з дружиною та дочкою. За словами М.Жулинського, це приватний візит – вони приїхали до РФ, щоб відвідати могилу брата дружини, який похований у Пушкіно.

М.Жулинський перебуває в аеропорту “Пулково-2”. За словами радника Президента України, представник прикордонної служби повідомив йому, що йому заборонено в’їзд на територію РФ, не пояснюючи причин. “Я міг вловити з інформації, що вони мене мають депортувати”, - сказав М.Жулинський. У нього забрали паспорт, і він вже три години очікує рішення.

При цьому він зазначив, що оскільки він долетів до Санкт-Петербурга “Російськими авіалініями”, то його зобов’язані депортувати також “Російськими авіалініями”, наступний рейс яких на Київ відбудеться 8 червня.

За словами М.Жулинського, до аеропорту приїхав консул України в Санкт-Петербурзі, який хоче домовитися про те, щоб М.Жулинський виїхав до Києва завтра літаком “Аеросвіту”, придбавши квиток за власні кошти.

На запитання, з чим можуть бути пов’язані ці події, М.Жулинський припустив, що це пов’язано з депортацією із Сімферополя російського політолога, лідера Міжнародного Євразійського руху Олександра Дугіна.

За інформацією російських ЗМІ, сьогодні, 5 червня, О.Дугіна не пустили на територію України. Як повідомляє сайт Міжнародного Євразійського руху, він був оголошений персоною нон грата і депортований з Сімферопольського аеропорту першим же літаком, що летить на Москву. О.Дугін прямував на фестиваль "Велике російське слово", організований Російською громадою Криму.

Як повідомила начальник прес-служби Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби України Валентина Воробйова, О.Дугіну заборонили в`їзд в країну за рішенням Служби безпеки України. "В час перевірки документів на пункті паспортного контролю в Сімферопольському аеропорту з`ясувався, що Олександру Дугіну заборонений в`їзд до України до 5 червня 2011 року", - сказала В.Воробйова.

О.Дугін був оголошений Україною "нев`їзним" в червні 2006 року, разом з директором Інституту країн СНД, депутатом Держдуми РФ Костянтином Затуліним та іншими громадянами Росії, чиї дії під час акцій протесту в Криму проти україно-американських навчань Sea Breeze-2006 були визнані такими, що порушують законодавство України.

Наш закон: Око за око

Кар’єра пана Дугіна стрімка і цікава. Виявляється, сьогодні тусується політолог в одній компанії з Лімоновим, в НБП – націонал-більшовистській партії, до якої причетні такі представники панк-культури як ватажок «Гражданской обороны» Єгор Лєтов, музиканти «Корозии Металла» та «Калинова моста».

Себе пан Дугін позиціонує російськитм філософом, сакральним географом, геополітиком.

Народився Олександр Гелієвич в 1962 году в Москві. В 1979 вступив у Московський авіаційний інститут.

У 1980 году він вступил в «Южинский кружок» Юрия Мамлеева. Кружок був відомий тим, що його відвідували такі талановиті поети і письменники, як Віктор Єровєєв, Володимир Пятницький. Сам гурток мав езотеричний ухил.

Після долучення до Южинського гуртка, Дугін так і не залишив свої зацікавлення езотерикою. Був він членом кількох езотеричних товариств, в тому числі традиціоналістського «Черный Орден SS». З 1990 по 1992 працював в розсекречених активах КГБ.

Також Дугін відомий як «доктор політичних наук», ректор «Нового Університета». Сам Університет має відповідний ухил, цілком співпадає за своїм рівнем і орієнтацією самому ректору, в чому може переконатись шановний читач.

Не можна оминути того факту, що саме Дугін є лідером «Международного Евразийского Движения» (МЕД), яке активно діє на території України, а точніше – в Криму і в Харкові під назвою «Евразийский Союз Молодежи», після помаранчевої революції в інтерв’ю сайту анти-оранж, Дугін сказав, що «самое интересное отныне перемещается на Юго-Восток Украины, где необходимо срочным порядком создавать новую геополитическую реальность - эсхатологический заповедник Виктора Януковича».

Сам Дугин є старообрядцем, єдиновірцем. Нижче читач може оцінити кар’єрний ріст езотеричного географа:

1988—1991 — працював головним редактором видавничого центру "ЭОН".

1990 — головний редактор альманаху «Милый ангел».

1991 — головний редактор журналу «Элементы».

1991 — голова Історико-Релігійної Асоціації «Арктогея».

1993—1998 — ідеолог націонал-більшовизма, один з лідерів НБП.

1996—1999 — автор и ведущий кількох радіопрограм культурно-політичної тематики.

Наступний етап у житті пана Дугіна значно серйозніший:

1998 — езотеричний географ і ректор «Нового Університету» стає радником Голови Державної Думи Генадія Селезньова.

1999 — голова секції «Центру Геополітичних Експертиз» Експертно-консультативної Ради з проблем національної безпеки при Голові Державної Думи.

2001 — голова Політичної Ради (лідер) Загальноросійського Громадсько-політичного руху «Євразія»

2002—2003 — голова політради партії «Євразія»

З листопада 2003 — лідер згаданого вище Міжнародного Євразійського Руху.

Такою є перша сторінка нашої оповцідки.

На іншому боці медалі маємо сіру і не цікаву особистість Миколи Жулинського.

Безумовно, конкурувати Микола Григорович з такою яскравою російською особистістю, як Олександр Дугін ніяк не може. Найцікавіші сторінки його біографії обмежуються скромною пролетарською професією слюсара і трубозгинальника.

На жаль, скромний рівненчанин не всиг стати ані масоном, ані старообрядцем, тому, вочевидь, радник Президента повинен сидіти в Україні і подбати про те, щоб до Криму впустили лідера «Евразийского Союза Молодежи», грізного лимонівця, традиціоналіста і суворого старообрядця Олександра Гелійовича Дугіна.

Скільки можуть різні трубозгинальники оголошувати Вєлікороссов персонами нон-грата? Воістіну, ДОКОЛЄ??????

Жулинський Микола Григорович — український літературознавець і політик. Директор Інституту літератури ім. Т. Г. Шевченка НАН України, академік НАН України, у лютому-листопаді 1992 р. — державний радник України з питань гуманітарної політики, голова колегії Державної думи України.

Жовтень 1992 р. - серпень 1994 р. — віце-прем'єр-міністр України з питань гуманітарної політики.

Віце-прем'єр-міністр України (30 грудня 1999 р. - 29 травня 2001 р.).

Нагороджений орденами "За заслуги" ІІІ ст. (вересень 1997 р.), I ст. (серпень 2000 р.).

Лауреат Республіканської премії ім. О.Білецького в галузі літературно-художньої критики (1978), Державної премії України ім. Т.Шевченка (за книгу "Із забуття — в безсмертя", 1991), премії Фундації Омеляна і Тетяни Антоновичів (1994).

У листопаді 1993 р. Світовий конгрес вільних українців відзначив М.Жулинського найвищою нагородою закордонних українців - медаллю Св. Володимира за видатний внесок у наукову і політичну діяльність.

Член редколегії журналів "Київ", "Київська старовина", "Слово і час".

Очолював редколегію Зводу пам'яток історії та культури України.