Код Мороза

Код Мороза

Українських політиків завжди звинувачували в страшних гріхах. Вони і брехуни, і жадібні, і заздрісні, і навіть, кажуть, убивці є! Взагалі складається враження, що достойним людям в законодавчому органі не місце. А особливо останнім часом дістається головному парламентарію, тобто, голові Верховної Ради. І зрадником, і Іудою, і жадібним до хабарів його обзивали. А що б про нього сказали, якби дізналися, що Сан Санич знається на… чорній магії та окультних науках!

Так-так! Уявіть собі цілком буденну картину для нашої Верховної Ради - син столяра та колгоспниці, розуміючи, що він стрімко втрачає позиції в очах своїх підлеглих, вирішить врятувати свою політичну кар’єру за допомогою чорної магії. А чому б ні? Тим більше, що Рада, як ми вже сказали, складається виключно зі страшних грішників. На тлі їхніх діянь захоплення паранормальними речами – це ж просто забавка дитяча!

Видео дня

Ну, гаразд, з чорною магією, припустимо, я перегнув. Але є всі підстави підозрювати сина столяра та колгоспниці, поета–лірика і за сумісництвом ватажка депутатів-грішників у захопленні такою простою та ефективною наукою, як нумерологія.

Скажете, що такого не може бути? – Тоді давайте поглянемо на певні факти, і перевіримо чи справді це така фантастика.

Перше, на що варто б звернути увагу, - це дата перевиборів до ВР: 30 вересня цього року. Кажучи мовою чисел, «30. 09. 2007». Якщо ці числа звести за Піфагором до єдиного простого числа (3+0+0+9+2+0+0+7), то, що ми отримуємо? Правильно, 3.

Вважаєте, що цифра три нічого не значить для лідера СПУ? Помиляєтеся. Трійка – це головна мета соціалістів на майбутніх виборах. Саме такий бар’єр потрібно подолати партії Мороза, щоб повернутися в парламент, а, значить, уникнути політичної смерті.

Запитаєте, невже не можна було обрати відповідну дату в інший час? Мабуть, що можна. Однак осінь, як не крути, це третя пора року. Знову трійка!

Ви не вірите в нумерологію? Ну тоді проведемо невеличкий експеримент. Отже, поговоримо про дату народження головного соціаліста країни. Він народився у нестабільний день – 29 лютого 1944 року. За системою Піфагора число Мороза дорівнює 4, яке трактується так: «4 – число частин року, число сторін світу, число стихій. Люди цього числа зазвичай дивляться на речі по своєму, по особливому, що дозволяє їм знаходити приховані від інших деталі. Разом з тим, це зазвичай стає причиною незгоди з більшістю і суперечок. Вони рідко прагнуть матеріального успіху, є не надто дружніми, а тому зазвичай самотні. Щасливий день тижня для 4 – неділя». Нагадаю, що саме у неділю відбуваються вибори до Ради. Випадок скажете ви, а я вам от що скажу: все дуже гарно прораховано, так що доля Мороза у наступній ВР вирішується на рівні зірок! А ви кажете продажний Іуда. - Небожитель! Це як мінімум…

Взагалі, що можна вирахувати з дати народження Мороза? Безліч цікавої й цінної інформації для розуміння цієї, надважливої для української політичної історії, персони.

Наприклад, при тому ж зведенні до простих чисел (я гадаю, в зв’язку з їх масивністю, ми з вами обійдемося без розписування) можна вирахувати усі прості числа що містяться у цій знаменній даті.

Отож, у спікера ВР 5 скликання присутні такі риси:

1,1 – це число характеру та волі, оскільки у Сан Саніча їх лише дві, то, скажу так: характер присутній, але м’який;

2,2,2 – це число свідчить про енергію людини. Три двійки це звичайно не супер показник, проте в необхідний момент Мороз може отримати енергію на-гора;

3 – інтерес до точних наук та техніки. Три воно і в Африці три, причому самітність трійки лише погіршує цей інтерес. В результаті отримуємо любителя природничих наук;

4,4,4 – здоров’я людини. Те, що чисел здоров'я аж три говорить про те, що за необхідності, Мороза можна впрягти в воза – навіть не фиркне;

Далі гірше ні п’ятірок, ні шестірок серед чисел Мороза не спостерігається, а тому, майже відсутні логіка та інтуїція (5), дуже рідкісні випадки бажання працювати руками, як і майстерність (6);

7 – одна сімка, звичайно, краще ніж жодної, проте, свідчить це, що Сан Санич не надто фартовий хлопець;

І, увага, жодної вісімки яка свідчить про наявність таких почуттів як правда, терпимість, доброта;

9,9,9 – розум, пам'ять. Причому за необхідності, цей розум може видати щось надзвичайно оригінальне, як от «фінт ушамі» і перехід до Антикризової коаліції.

Серед інших підрахунків за квадратом Піфагора варто відзначити, що у спікера ВР перевищена самооцінка, причому настільки, що він не помічаючи цього стає рабом того, ким ще донедавна командував. Надзвичайно сильно розвинуто духовний та ідейний рівень, перенавантажений фактор досягнення цілі, що іноді призводить до кардинальних змін.

Ну, як, хочете сказати, Піфагор був неправий, винаходячи таку цікаву науку. Отже, продовжуємо. Скажіть, хіба дурнішим за Мороза був вождь світового пролетаріату Володимир Ленін, який неодноразово впорядковував свої дії під числову систему Піфагора. Кажуть, і момент для пострілу «Аврори» вибрано не випадково. А ще кажуть, Адольф Гітлер успішно вів війну до тих пір, поки міг планувати свої наступальні дії з нумерологією.

Але повернемося до наших баранів. За допомогою Піфагора можна передбачити, що очікування виборів буде для Мороза вкрай нелегким. Судіть самі: рішення про перевибори і озвучення дати відбулося 27 травня. Самі вибори, як ми уже знаємо, призначені на 30 вересня. Між цими датами - 18 тижнів, або дев’ятка за системою Піфагора. З одного боку, вона містить в собі одразу три трійки, а з іншого - це останнє число простих чисел. Тобто, „фініта ля комедіа” для Мороза?

На користать останнього твердження свідчать і більш приземленні речі. Наприклад, народні мудрість попереджає, що курчат рахують восени. Іншими словами, саме восени Мороза можна прибрати з політичної арени. Хоча не будемо забігати наперед, не виключно що не народ збере врожай перестиглих політиків, а Мороз – врожай своїх прихильників.

«На десерт» спробуємо розібратися в іншій системі – проаналізуємо властивості імені Мороза. «Олександри» завзято йдуть до своєї мети. Можуть очолити колектив і уміло керувати ним, опираючись при цьому на найбільш здатних людей, довіряючи їм найскладніші справи.

Одне з уразливих місць Олександрів - слабкість до вина. У стані сп'яніння вони втрачають контроль над собою, починають бахвалитись, прагнуть випередити партнерів по застіллю.

У спілкуванні з жінками Олександри намагаються не забувати жодної дрібниці - допомогти одягнути надягти пальто, подарувати букет квітів, особливо ретельно поголитися перед побаченням, наговорити якнайбільше компліментів - все це перетворюється на звичку.

Тож найщиріші компліменти не варто приймати занадто серйозно, такий прояв почуттів очікує й на інших жінок. Підтвердження останній тезі усі бажаючі можуть побачити і надзвичайно інтимних стосунках Мороза з Леді Ю у розпалі коаліціади, минулого літа.

І ще раз повернемося до зірок, точніше до їх прогнозів для Сан Санича: «На початку травня вам доведеться виявити характер, частіше відстоювати свої позиції на роботі й в особистому спілкуванні. Напруженість спаде після 13 числа, коли ви приймете ряд вольових рішень. Друга половина місяця буде більше комфортною в діловому плані й багатою на позитивні емоції. З 29 травня вам стане легше спілкуватися з тими, хто вам дорогий, крім того, можуть розкритися якісь творчі таланти».

Отож, тепер ваше право вірити у числа та зірки чи ні. Проте ні зірки, ні тим більше числа ($) не повинні вказувати вам на те як ви повинні голосувати на перевиборах до ВР і кого наблизити до заповітних трьох відсотків …