Ще один "регіональний" канал застрайкував

441
Ще один 'регіональний' канал застрайкував

14 травня о 20.05 припинено мовлення на Першому діловому каналі, який належить народному депутатові Ігорю Шкірі (Партія регіонів). За словами журналіста Олександра Соболя, колишнього працівника каналу, екс-випускового редактора програми «Бізнес ON-LINE», причиною страйку стала значна заборгованість власника перед працівниками каналу.

Видео дня

Випусковий редактор економічної редакції Першого ділового Ярослав Загреба відмовився коментувати ситуацію. Поки що «ТК» не змогла додзвонитися і пану Шкірі (депутат не брав трубку), а його помічниця Тетяна Полубенець на прохання «ТК» прокоментувати ситуацію на Першому діловому, заявила, що є помічником депутата «по государственным вопросам», а ситуація на телеканалі є «его коммерческими делами».

Олександр Соболь пояснює гру в мовчанку менеджменту телеканалу настійливими вимогами власника «не выносить сор из избы». Заборговані гроші є додатковою мотивацією для працівників зберігати мовчанку.

За дві години після початку страйку в ефірі телеканалу, замість «матрасу», з’явилися телевізійні заставки та рекламні ролики.

Читайте также вэб-конференцию Олега Дейнеки, ведущего канала "Интере".

Напомним, в начале мая 50 сотрудников информационно-аналитической службы телеканала «Интер» (среди них и Олег Дейнека) написали заявления об увольнении. Так «интеровцы» отреагировали на решение руководства телеканала о ликвидации информационной службы и создании продакшн-компании ООО «Национальные информационные системы».