Бютівці скаржаться, що їх підпалюють у Донбасі

345
Бютівці скаржаться, що їх підпалюють у Донбасі

6 квітня в містах Краматорськ та Макіївка Донецької області було здійснено напад на агітаторів БЮТ та підпалено агітаційний намет.

Видео дня

Про це повідомили представники партії «Батьківщина» з Донецької області Геннадій Дадирко і Володимир Капрієнко.

Також за їх словами, подібного типу акції нападу відбувалися 13 квітня в місті Єнакієве, 14 квітня у місті Макіївка, 28 квітня у місті Слов’янськ та 3 травня у місті Горлівка. В жодному випадку винних не було затримано.

В зв’язку з цією ситуацією було оприлюднено відкритий лист Юлії Тимошенко до секретаря РНБО Віталія Гайдука, Генеральному прокурору Святославу Піскуну та міністру внутрішніх справ Василю Цушку. Тимошенко закликає РНБО розробити заходи політичного характеру відповідно до масштабу потенційних та реальних загроз інтересам України. ГПУ та МВС — розглянути викладені у листі факти та здійснити заходи щодо захисту прав громадян.

«Апелюючи з телевізійних екранів до демократичних норм резолюцій ПАРЄ, верховенства права представники урядової коаліції на місцевому рівні встановлюють жорстоку диктатуру сили — вводять цензуру, нищать незалежні ЗМІ та проваджують репресії проти керівників місцевих осередків опозиційних партій. В кращих традиціях сталінізму владна коаліція намагається залякати представників опозиційних сил позбавити їх можливості доносити свою позицію до громадян, а мешканцям сходу та півдня України взагалі заборонити мати альтернативне джерело інформації щодо ситуації в Україні», — говориться в листі.