УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Регіонали не подали списки до ЦВК

180
Регіонали не подали списки до ЦВК

фото PHLЦентральна виборча комісія нарешті зібрала кворум і працюватиме 1 травня до 24 години. Саме тоді спливає термін подання політичними партіями - списків кандидатур до окружних виборчкомів.

Видео дня

Якщо списки до ЦВК не надійдуть - комісія формуватиме окружкоми самостійно. Про це заявила заступниця голови Центрвиборчкому Марина Ставнійчук. Поки що з 5-ти парламенських сил списки до окружних виборчих комісій подали лише БЮТ та "Наша Україна", а також непарламентські сили - Народна партія та Українська народна партія.

Марина Ставнійчук, заступник голови ЦВК: "Норма, яка пов'язаня з утворенням окружних виборчих комісій чи включенням осіб до складу окружних виборчих комісій за поданням голови ЦВК - це є виключний механізм який використовується за загальних умов, як виключна якась обставина і звичайно краще було б щоб усі внесли свої подання і комісії були сформовані".

ЦВК не працювала майже місяць, кворум не можна було зібрати, оскільки деякі члени Комісії були на лікарняному. Загроза переслідування з боку Прокуратури вивела ЦВК з лікарняного, з вчорашнього дня вона працює.