Ющенко повелевает опять открыть "Толоку"

525
Ющенко повелевает опять открыть 'Толоку'

фото пресс-служба Президента УкраиныСпеціально створена комісія в Секретаріаті президента вивчає обставини справи довкола закриття програми «Толока» на Першому національному, повідомляє прес-служба глави держави. Попередні результати роботи комісії Президентові України доповів Глава Секретаріату Віктор Балога. Президент сьогодні зазначив, що без проведення належного розслідування не можна закривати програму, посилаючись лише на моральні чи професійні якості її автора.

Видео дня

Як повідомив Глава Секретаріату, Віктор Ющенко переконаний, що «політичне ток-шоу «Толока» на каналі УТ-1 має бути відновлене». Як гарант прав і свобод громадян, Президент закликає керівництво усіх телеканалів, ЗМІ загалом уникати кроків, які можуть сприйматися як обмеження свободи слова чи спонукатимуть журналістів до політичної самоцензури.

Нагадаємо, вчора Президент заявляв, що ток-шоу необхідно закрити, оскільки там "фальсифікувались телефонні опитування". "Толоку" закрили наступного дня після того, як там побувала лідер БЮТ Юлія Тимошенко. В конфлікт втрутився також віце-спікер парламенту Микола Томенко.