До наступних виборів Ющенко обіцяє модернізаційний прорив

До наступних виборів Ющенко обіцяє модернізаційний прорив

У Секретаріаті Президента України відбулася презентація наукової частини з підготовки Послання Глави держави до Верховної Ради.

Видео дня

Про це повідомили «Обозревателю» у прес-службі Глави держави.

На думку авторів, йдеться про фундаментальну наукову працю, робота над якою тривала фактично з весни 2006 року за участю експертів зі структур НАНУ, урядових та неурядових організацій, представників різних регіонів та політичних сил тощо.

Як зазначив на брифінгу директор Національного інституту стратегічних досліджень Юрій Рубан, результатом проведеної широкої дискусії стало «комплексне стратегічне дослідження», аналогів якому в Україні не існує. Найголовніше, за його словами, — спільна ідея, яка об’єднує всі розділи роботи.

«Всі автори поділяють бачення Глави держави відносно того, що Україна потребує модернізації. На основі зібраного матеріалу ми доводимо, що потенціал для такої модернізації в країні є», — сказав Рубан, додавши, що йдеться про різні сфери — гуманітарну, політичну, економічну, безпекову, зовнішньополітичну тощо.

«Аналіз того стану, в якому перебуває Україна, величезного масиву соціологічних, економічних, політичних даних підкріплює цю тезу», — також зауважив він.

Висновок фахівців робочої групи однозначний — Україна повинна використати час, що залишився до наступного виборчого циклу саме для «модернізаційного прориву», перетворення на конкурентоспроможну державу в широкому розумінні.

«Цей час має бути використаний у виробленні та реалізації стратегії національного розвитку України», — висловив Рубан переконання авторів наукової частини Послання Президента до парламенту.