Львів’яни посилали прем’єра на полювання

Львів’яни посилали прем’єра на полювання

Біля Львівської обласної Ради Януковича зустріли без захвату. Приблизно 300 осіб зібралися перед входом в облраду і скандували «Ганьба!». Пікетувальники тримали плакати: «Янукович, збирайся на полювання!». На зустрічі з активом області Віктор Федорович не почув жодного кривого слова. Його виступ перед місцевою владою був на ту ж саму тему, що і перед інтелігенцією, але набагато коротший. Янукович привіз із собою багато членів Кабміну, тому він передав слово своїм підлеглим.

Видео дня

З Віктором Федоровичем і його міністрами ніхто не намагався вступати в дискусію. Бажаючих висловитися було вкрай мало. Хіба що представник громадського об’єднання «Свобода», представники якого пікетували облраду, виступили з вимогами припинити системну русифікацію, визнати вояків ОУН-УПА, скасувати надмірні комунальні тарифи та інше. Янукович ніяк не відреагував на цю репліку.

А губернатор області Петро Олійник дуже дякував Віктору Федоровичу за приїзд до Львова. За його словами, у нього з Кабінетом Міністрів повне порозуміння.