newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Сенсація! У Верховній Раді побував привид

1,1 т.
Сенсація! У Верховній Раді побував привид

Скандал довкола луганського депутата місцевого масштабу Арсена Клінчаєва раптом набув містичного забарвлення.

Нагадаємо: під час протистояння між «помаранчевими» та «біло-блакитними» нардепами за право оволодіти парламентською трибуною, у перші дні роботи новообраного парламенту стався скандал. У одній із бійок в сесійній залі раптом опинився доволі угодований чоловік, який поводився дуже агресивно. Щойно обрані народні депутати ще не встигли роззнайомитися, тому не одразу помітили, що поряд із ними в баталіях бере учать людина, яка не має депутатського мандата. За регламентом ВР, перебування сторонніх осіб категорично заборонено. Тому парламентарії вирішили створити слідчу комісію і попросили прокуратуру з’ясувати, хто міг потрапити в зал Ради.

Видео дня

Ось тут і почали відбуватися містичні речі. З’ясувалося, що в парламенті перебував… привид! Адже правоохоронці не змогли встановити особу людини, яка влаштувала бійку з народними депутатами.

Тоді депутати попросили правоохоронців ще раз розібратися в цій ситуації. Втім, відповідь була ідентичною. Звичайно, це не могло влаштувати нардепів, які дуже перейнялися питанням власної безпеки.

Але правоохоронці вкотре «відморозилися». Проблема полягала в тому, що жоден із народних депутатів на схожий на «героя» фоторепортажів. Отже, стороння особа в парламенті все-таки була. А оскільки Арсен Клінчаєв заперечив свою участь у бійках – значить, людина, яку зафіксували фотокореспонденти та телеоператори, - це «людина, дуже схожа на Клінчаєва». Хто конкретно потрапив у кадр, і чи був Арсен Клінчаєв у приміщенні ВР, чи проходив він через пункти охорони, чи акредитувався на засідання, яким чином стороння особа могла потрапити в сесійну залу і хто відповідальний за це неподобство – жодних відповідей немає.

Між іншим, нардеп – держслужбовець найвищого рангу, і його безпека обходиться платникам податків надзвичайно дорого. Тому від силовиків варто було б чекати більш сумлінної праці.

Нагадаємо читачам перипетії скандалу довкола Арсена Клінчаєва. За нижченаведеними лінками можна порівняти фотографії "особи у розстебнутій сорочці" з фотографіями луганського депутата Клінчаєва.

Герой скандала Клинчаев на Библии докажет, что не был в Раде

По поводу статьи: Герой скандала Клинчаев на Библии докажет

Арсен Клинчаев: "Обозреватель", пиши еще!"

Невероятные приключения Клинчаева в ВР. Фото

Председатель Луганской НУ обвинил коллегу из Партии регионов в нападении на него

Клінчаєв догрався: ним займеться Генпрокуратура

В Луганске обрезают деревья с помаранчевыми лентами