Чоловіків найбільше дратує, коли жінки вдають цнотливість

348
Чоловіків найбільше дратує, коли жінки вдають цнотливість

Нещодавні опитування, проведені психологами, виявили 10 основних факторів, які викликають у чоловіків щире роздратування жінками.

1. Коли жінки прикидаються цнотливими. Не треба здаватися краще, ніж ти є насправді. Потрібно залишатися самою собою. Жінкам сьогодні нічого не заборонено, вони можуть одержувати від життя стільки ж задоволення, як і чоловіки.

2. Критикують інших жінок. Зрозуміло, що жінки - суперниці між собою. Але від виставляння суперниці в невигідному світлі, ви нічого не виграєте, скоріше, навпаки, тому що чоловікам усе одно, що туфлі не підходять до сумочки або в жінки не модне вбрання і зачіска.

Видео дня

3. Дошкуляють своїми ревнощами. Неправда, що ревнощі освіжають стосунки. Ревнощі, що перетворилися на стиль життя, руйнують найпалкіше кохання, тому що це відсутність довіри, а довіра є основою відносин.

4. Вимагають постійної уваги. Коли жінки використовують чоловіків як емоційну підтримку, вимагають, щоб їх обіймали, гладили, говорили, які вони особливі , це починає дратувати. Чоловікам не подобаються абсолютно невпевнені в собі жінки, це, може бути навіть гірше, ніж самовпевнені і незалежні.

5. Використовують мовний код. Таким чином, жінки люблять перевіряти чоловіків, намагаються вивудити їхні щирі почуття. Наприклад, найпростіший мовний код: - Про що ти думаєш або що ти про це думаєш? Задаючи подібні розпливчасті питання, деякі жінки сподіваються застати чоловіків зненацька і довідатися їхні щирі почуття.

6. Вторгаються в особистий простір, намагаються, щоб весь свій вільний час чоловіки присвячували тільки їм. У гіршому варіанті це доходить до допитів родичів і друзів про те, що чоловік робив або не робив, дослідження шухляд з особистими речами в пошуках зрад. Повірте, жінкам не варто перетворюватися у власниць!

7. Виявляють зайву емоційність, тобто сумують через такі дрібниці, як зламаний ніготь, мелодрама. Що може бути гірше постійно ридаючої або лютуючої з найменшого приводі супутниці?

8. Ходять по магазинах до знемоги. На думку багатьох чоловіків, коли справа доходить до шопінгу, жінкам просто не вистачає 24 годин на добу, щоб подивитися і переміряти все, що вони хочуть. Найстрашніше - це те, що жінки беруть із собою чоловіків!

9. Говорять без зупинок. Не те, щоб чоловіки не хотіли вас слухати, просто, вони не люблять слухати про докладні, несуттєві деталі, що, до речі, так легко сприймає жіночий мозок у силу деяких фізіологічних властивостей.

10. Використовують секс, як зброю. Найчастіше жінки, намагаючись показати свою перевагу, карають чоловіка, позбавляючи його сексу. У війні між статями це, мабуть, найсильніша зброя. І хоча з її допомогою можна домогтися багато чого, позбавитися можна ще більшого.

http://pk.kiev.ua/