Луценко готовий працювати і в уряді Януковича, але один рік

159
Луценко готовий працювати і в уряді Януковича, але один рік

Юлія Тимошенко не може формувати коаліційний уряд лише на своїх умовах. Так міністр внутрішніх справ Юрій Луценко в ефірі радіостанції Бі-Бі-Сі прокоментував заяви лідера БЮТ про її бажання змінити керівників силових міністерств у разі призначенні на посаду прем’єра.

Видео дня

«Стосовно заяв Юлії Володимирівни, при всій повазі до її 20% результату, вона не має права на диктат. Вона не Жуков, а Єхануров не Кейтель, аби підписувати акт про безумовну капітуляцію», — заявив Луценко.

За словами міністра, народ вже може сам оцінити результати його діяльності.

Луценко додав, що має добрі стосунки як з Тимошенко, так і з Єхануровим і пишається роботою з ними в одному уряді. Однак він наголосив, що йому не є принциповим, хто керівник. «Для мене не є принциповим, хто керівник. Для мене є принциповим, аби він не дав мені команду «фас» і «стоп». Такі спроби були», — підкреслив міністр МВС.

На прохання журналіста Бі-Бі-Сі уточнити, хто давав Луценкові ці собачі команди, міністр відповів: «Ну, скажемо чесно, і від Тимошенко, і від її політичних опонентів, скажімо, Петра Порошенка. Але ці розмови були не дуже жорсткими; вони відчули мою позицію, і більше ніхто на мене не намагався тиснути».

Для Юрія Луценка виявився не принциповим і політичний «колір» майбутнього глави уряду. «Я готовий співпрацювати з будь-яким прем’єром, який буде виконувати лінію Майдану, лінію президента. З іншого боку, не роблю трагедії, якщо буде зроблена зміна», — сказав він.В той же час Луценко розповів, що сам поки що не хоче бути прем’єром. «Я ще не готовий стати прем’єром, хочу доробити в міліції те, що почав рік тому. Я хотів би провести через цю пустелю міліцію ще принаймні рік, а потім поговорити про подальшу кар’єру. Більшої амбіції, ніж навести лад в українській міліції, у мене на даний момент немає», — зізнався міністр.