newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

У Києві масово хворіют гепатитом

У Києві масово хворіют гепатитом

25-26 березня 2006 р. у Києві госпіталізовано 10 осіб з підозрою на гепатити, виписано із стаціонарів три пацієнти, у тому числі дві дитини. На сьогодні, 27 березня, в лікарнях знаходиться 132 хворих, у тому числі 27 дітей. Цю інформацію Міністерство охорони здоров’я України отримало від Головного державного санітарного лікаря столиці Ірини Козлової, повідомляє прес-служба МОЗ.

Видео дня

З моменту росту захворюваності на гепатити у Києві, йдеться у повідомленні, захворюваність реєструвалась в різних районах міста та на різних вулицях. Відсутня приуроченість до організованих дитячих або студентських колективів та місць роботи.

У стаціонарах Києва за попередніми даними знаходилось 24 іногородні особи, в т.ч. три людини без визначеного місця проживання; 18 пацієнтів з Київській області (м.Вишгород – 7 осіб, Вишгородський район – 6; Києво-Святошинський район – 2; Ірпінський район – 1; Обухівський район – 1, Бориспільський р-н – 1), та один із Житомирської області.

Фахівці проводять подальше детальне вивчення та аналіз ситуації та розшифровку встановлення діагнозів госпіталізованим хворим. Станом на 26.03.2006 р. із 524 хворих з підозрою на вірусний гепатит, діагноз гепатит А встановлено 373 особам, гепатит В - 25 хворим, гепатит С – 8 , у 34 осіб – констатовано хронічні гепатити або діагноз «гепатит» знято, у 4 пацієнтів етіологія захворюваності не встановлена, 80 – в роботі.

Проведено засідання оперативного штабу та аналіз епідемічного фону за попередній тиждень, також 24 березня на базі міської СЕС проведено семінар для лікарів загального профілю, інфекціоністів, педіатрів.

З 13 березня продовжує працювати комісія МОЗ України з детального вивчення даного питання.