newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

10 років ТНМК - ШоПопалоШоу

10 років ТНМК - ШоПопалоШоу

Тридцятого листопада у розважальному комплексі «Ультрамарин» відбудеться святковий концерт, присвячений 10-му сезону ТНМК.

Видео дня

З нагоди ювілею гурт презентував кілька нових старих платівок з різноманітними бонусами, в тому числі ДВД, а також документальний фільм про історію гурту «ШоПопалоШоу» (серед бонусів на платівках, за словами чільників, – пісні з мамами і процес умовляння мам ці пісні виконати).

Настрій у музикантів був вельми оптимістичний, Фоззі взагалі зазначив, що «з часом життя налагоджується». Фагот постійно боявся видатись надто самовпевненим.

Журналісти спробували звинуватити ТНМК в тому, що він перетворився на форматний гурт, але Фагот відповів, що Танок «намагався завжди йти попереду часу і робити те, що у світі вже актуально, але до України чомусь ще не доходило. Тому, мені здається, що зараз формат дійшов все ж таки до рівня ТНМК». Це був комплімент в сторону українського споживача.

Також зазначили, що раніше преса дивилась на Москву, тому, щоб стати популярними в Києві, треба було засвітитись у Москві.

Зараз втім, все інакше. Але «Москва всеодно кличе. Нас покликали. Дякуємо Софії Ротару за дует. Будуть ще заявки – телеканали Росії хочуть чути українську мову у свій Новий Рік».

І взагалі, чільникам Танку дуже хочеться вірити, що вони є носіями всього українського. Нагадаємо, що походить гурт з Харкова, однаково, як і 5nizza і той самий «Дядя Вася». Тому бажання бути носієм українського повинно порадувати всіх патріотів і засмутити багатьох політиків.

Про успіх у житті ТНМК зазначили, що «Не всім молодим музикантам вистачає впертості йти тим шляхом, яким вони почали йти. Нам допомогла Червона Рута. Молодим складно без фестивалів. Багато хто просто ламається». А ТНМК і через десять років, живучи в Києві лишились такими самими «нарваними» (Фоззі), як і в Харкові, на самому початку свого шляху. Не хочеться послідовників, адже «Головне, щоб люди робили щось своє, потрібно, щоб стало сили утримати свій напрямок і ним іти. Якщо і надалі з’являтимуться сильні молоді гурти, у нас майбутнє українське забезпечене». І взагалі у житті «Кожен має робити те, що він вміє робити. Ми вміємо робити музику, вміємо співати на концертах, і ми робимо це».

ТНМК мають ім’я, мають силу допомагати іншим, тому від них всі чекають якихось пророцтв, нових імен, чия творчість вже завтра може стати новою сторінкою в історії української альтернативної музичної історії. Цього разу відзначився Фоззі: «я от довго вже чекаю, коли «Димна суміш» покаже, що значить грати справжній рок. Ми казали про групу «Дядя Вася» – это бомба».

Сподіваємось, що піар ТНМК допоможе в майбутньому молодим гуртам, адже від держави сьогодні допомоги не дочекаєшся.

Взагалі про український шоу-бізнес Фагот зазначив, що «Боротися за український ринок треба, бо якщо ми не будемо боротися, його вже завтра може не стати».

Були також трохи сумні думки. Політику в сторону, бо це – все одно «лайно». Хоч за часів революції, ТНМК, за словами Фагота, зробив все, що міг для всього у що вірив. З сумом Фагот зазначив, що «Якщо згадувати історію, українці постійно наступають на одні і ті ж граблі. А інші, що більш згуртовані і тримаються один за одного, розділяють українців». Чільник ТНМК сказав, що це – «якась кармічна зав’язка. І, здавалося б, тут нічого не можна зробити».

Слова музикантів ТНМК, найуспішнішої української хіп-хоп групи, отримують особливе забарвлення, коли розумієш, що перед тобою «нарвані» хлопці з Харкова, які втілили у життя свої мрії і сьогодні з їхньою думкою мусять рахуватись. Добре, що думка є і є спроба ставати краще разом з усією країною. Потрібно увідомлювати і те, що на таких людей покладають все більше надій, що чим більший авторитет, тим більша відповідальність перед нацією, адже специфіка нашої країни в тому, що відповідальність перед нацією несуть не політики, а люди, які усвідомлюють свою в ній роль.

Читайте також:

Курков: "Молодіжна культура будує громадянське суспільство"

Придержите язык за зубами: о языковом вопросе

Ерофеев об Андруховиче и культуре - "Обозу"

Тільки 37% депутатів ВР України вважають себе українцями

Андрухович про "гівняність", яйця і політичних тварин