З України хотіли незаконно вивезти дитину

219
З України хотіли незаконно вивезти дитину

Прикордонники Донецького загону запобігли незаконній спробі вивезення за кордон двохрічної дитини.

Видео дня

Як повідомили УНІАН у Відділі з питань взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю Державної прикордонної служби України, малюка уже вдруге намагалися вивезти до Росії громадяни України, не маючи на це законних підстав. Цього разу на хлопчика пред’явили чуже свідоцтво про народження, а до його вивезення залучили “фальшиву” матір та ще кількох родичів.

Автомобіль «Мерседес», у якому двоє громадян України везли дитину, прибув на лінію паспортного контролю пункту пропуску «Новоазовськ». Жінка пред’явила прикордонникам свідоцтво про народження дитини, видане в Одеській області. Однак, інспектор прикордонного контролю упізнав дитину і згадав, що кількома днями раніше її вже намагалися незаконно вивезти у Росію. Минулого разу було подано документ з таким самим як у нинішнього водія прізвищем. Хлопчика тоді віз громадянин Російської Федерації, який назвався рідним дядьком дитини.

Жінка, яка назвалася матір’ю хлопчика, повідомила, що за кордон перевезти дитину її попросив сусід, оскільки справжня мати, з його слів, перебуває в лікарні в Одесі.

Через кілька хвилин в пункт пропуску прийшов ще один чоловік з таким же прізвищем. У нього виявили дійсне свідоцтво про народження дитини, що розвіяло усі сумніви щодо законності перевезення малюка. Наразі фальшива родичка та дитина залишилися в Україні, їх передали співробітникам кримінальної міліції у справах неповнолітніх Новоазовського райвідділу.