Що заманює поп-зірок до Верховної Ради?

Що заманює поп-зірок до Верховної Ради?

Цього року мода на використання відомих не політичних імен під час виборів набула справжнього апогею.

Першовідкривачами» поєднання професії слуги народу зі своєю творчою реалізацією вже стали народна артистка України Оксана Білозір, співаючий ректор Михайло Поплавський, футбольний тренер Олег Блохін та олімпійський чемпіон Сергій Бубка.

«Юний орел» Михайло Поплавський взагалі унікально зміг поєднати роботу ректора, депутатську діяльність з творчою самореалізацією. Вочевидь, через свою зайнятість він за чотири роки депутатства виступив у парламенті аж 2 рази. І то не з трибуни, а з місця. Його виступи тривали від 0,5 до 1 хвилини. Щоправда, відзначився він також ще однією своєю геніальною законодавчою ініціативою — обов'язковою вищою освітою для перукарів, за що останні й досі його згадують «незлим тихим словом». Олег Блохін за свої останні чотири роки депутатства виступив також двічі, правда, вже з трибуни парламенту. Там народний обранець відстоював власні інтереси, оскільки парламент звернувся до суду із клопотанням про позбавлення його депутатського мандату через недозволене законом суміщення депутатських повноважень з роботою тренером збірної України з футболу.

Видео дня

Так «відзначилися» в парламенті своєю діяльністю на благо народу попередні депутати — діячі культури і спорту. Але усі вони не збираються полишати цієї діяльності та йдуть у виборчих списках (причому в прохідній їхній частині) до майбутнього парламенту. Оксана Білозір — 19-м номером від «Нашої України», Михайло Поплавський — другим номером від «Третьої сили», а Олег Блохін — десятим номером від «Опозиційного блоку «Не так».

Але це не все. До Верховної Ради тепер також прагнуть потрапити Софія Євдокименко-Ротару, Руслана Лижичко, Ян Табачник, його дружина Тетяна Недельська-Табачник, оперний співак Володимир Гришко, актор Богдан Бенюк, боксер Віталій Кличко, баскетболіст Олександр Волков, борець-вільник Ельбрус Тедеєв та ведуча телешоу Ольга Герасим'юк.

Руслана ЛЕВИЦЬКА, «Свобода»

www.svoboda.com.ua